Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
генплан   дск   таэмно

На сайті СЦГІ доповнено перелік маловідомих законів та підзаконних актів, що регулюють доступ до генпланів


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

На сайті Східноукраїнського центру громадських ініціатив у розділ "Доступ до генеральних планів" у підрозділ "Законодавство" (http://totalaction.org.ua/law_doc)

На сайті Східноукраїнського центру громадських ініціатив у розділ "Доступ до генеральних планів" у підрозділ "Законодавство" (http://totalaction.org.ua/law_doc) було додано Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України N289 щодо затвердження Переліку конфіденційної інформації, якій надається гриф "Для службового користування" та Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України N481 про внесення змін до Переліку конфіденційної інформації, якій надається гриф "Для службового користування".

Додатково: У тематичному підрозділі "Законодавство" розміщено національні та міжнародні нормативно-правові акти, що регламентують порядок доступу громадян до інформації, зокрема до генеральних планів населених пунктів.

Серед доступної на сайті СЦГІ інформації – малодоступні для пересічного українця підзаконні акти, що регулюють застосування грифів "Для службового користування" на генеральних планах міст (Протокол засідання експертної комісії при державному експерті з питань таємниць – командувачі сил підтримки Збройних Сил України від 22.01.2010 N1; Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів N633 від 04.12.2009 року "Про введення в дію Переліку відомостей, віднесених до конфіденційної інформації, що є власністю держави, і якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування"; Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України N273 від 03.08.2006 року "Про затвердження Переліку відомостей, віднесених до конфіденційної інформації, що є власністю держави, і якому надано гриф обмеження доступу "Для службового користування").

Запрошуємо зацікавлених осіб скористатися новою інформацією. За адресою zahyst@gmail.comви можете надіслати нам свої пропозиції та побажання щодо наповнення даного розділу сайту.

Проект "Через доступ до Генпланів – до містобудування без корупції" реалізується за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005.

Телефонуйте нам: (0642) 49 13 74,

E-mail: zahyst@gmail.com

Веб-сторінка: http://totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua