Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГО "Покоління Майдану" закликає продовжити опір Табачнику та його реформам


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Лідер ГО "Покоління Майдану" Богдан Ковальчук заявив, що настав час відродити вже дещо підзабуту студентами "АнтиТабачну" кампанію.

ГО ''Покоління Майдану'' закликає продовжити опір Табачнику та його реформам
"На моє переконання, зараз небезпека для української освіти, що її являє собою Табачник, зростає. Він тепер не лише міністр освіти і науки, але й опікується молоддю взагалі", – підкреслив Б.Ковальчук.

Громадський діяч переконаний – не можна не зважати на реформи Дмитра Табачника, оскільки вони шкодили і продовжують шкодити українській освіті.

"На жаль, активна протидія діяльності Табачника з якихось причин припинилася. Однак не припинилися самі "реформи", вони продовжуються. Яскравий приклад тому – ситуація, що виникла з "Києво-Могилянською академією". Він (Дмитро Табачник – ред.) протидіятиме будь-яким проявам незалежності українських освітніх закладів і всіляко чинитиме опір патріотичним ухилам у їхній діяльності", – пояснив голова ГО "Покоління Майдану".

На думку Ковальчука, слід почати із захисту самобутності Національного університету "Києво-Могилянська академія" єдиним громадським фронтом, а далі спробувати відродити "АнтиТабачну" кампанію.

"Час дати відсіч посяганням Табачника на освіту в цілому та на "Києво-Могилянську академію" зокрема, – відзначає активіст. – Громадська організація "Покоління Майдану" закликає всіх, у тому числі не обов'язково студентів чи випускників "Могилянки", гідно відстояти цей вищий навчальний заклад".

Лідер "Покоління Майдану" повідомляє, що вже найближчим часом буде організовано низку акцій, флеш-мобів та інших заходів, які матимуть на меті звернути увагу громадськості на діяльність Дмитра Табачника. "Доки Табачник намагатиметься знищити все проукраїнське, все незалежне від нього – доти ми чинитимемо таким намаганням опір", – зазначив Богдан Ковальчук.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua