
оголошує про набір матеріалів у майбутнє друковане видання
"Минуле і майбутнє України мовою Інтернету.
Сто варіантів подолати руїну".
У видання приймаються публіцистичні матеріали, есеї, нариси, надруковані в мережі Інтернет об'ємом до 12 000 друкованих знаків в яких висвітлюються питання історичного минулого, нації, мови, соборності, проблем сьогодення, пошуки виходу з кризи, яка триває в українському суспільстві, можливі варіанти виходу з кризи, сценарії розвитку подій тощо.
Матеріали приймаються до 1 лютого 2011 року в електронному вигляді на наступну поштову скриньку uvo.cniga@ukr.net
Один автор має право запропонувати до 3 матеріалів відповідно до тематики видання.
Разом з матеріалами автор обов'язково повинен надіслати наступну інформацію:
- коротку біографію;
- прізвище, ім'я та по батькові;
- фото;
- номери засобів зв'язку;
- посилання на інтернет-ресурс на якому розміщений матеріал;
- бажана кількість примірників видання, що автор бажає отримати особисто;
Разом з тим, автор повинен надати згоду на публікацію особистої інформації щодо себе (фото, прізвище, ім'я та по батькові, фото). У випадку ненадання такої згоди автор додатково надає свій нікнейм, аватар та коротку інформацію щодо себе (навіть вигадану), що будуть розміщені у виданні.
Не приймаються матеріали, що спрямовані на:
- повалення Конституційного ладу України, на розпалювання національної, расової, етнічної і релігійної ворожнечі та ненависті;
- посягання на честь, гідність та ділову репутацію фізичних осіб, на ділову репутацію юридичних осіб;
Після завершення строку прийняття робіт, редакційна рада видання здійснює відбір матеріалів, після чого повідомляє авторам в строк до 15 лютого 2011 року про прийняття їх робіт. Після конкурсного відбору у видання ввійде сто кращих робіт.
Після визначення авторів, матеріали яких пройшли відбір, визначається об'єм видання та вартість фінансування, після чого в строк до 1 березня 2011 року вирішується питання оплати кожним учасником відповідно до кількості та об'єму матеріалів кожного автора та бажаної кількості примірників, що автор виявив бажання отримати.
Мінімальна кількість замовлених примірників складає 3 екземпляри. Максимальна кількість не обмежена. В вартість отриманих учасником примірників видання буде включено вартість одного примірника для формування презентаційного фонду, що буде використаний для презентації видання після його випуску.
Координатори проекту:
1. Скакодуб Андрій Васильович: 097 22 950 22 (координатор проекту).
2. Віктор Алекса 095 682 97 64 (координатор проекту).
Український віртуальний опір. http://uvo.cv.ua/