Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" повідомляє про успішне проведення фотоекспедіціі "Об'єктивна література" в місті Маріуполі 6 листопада 2010!


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Цього разу в об'єктиві були ті, хто навіює образи літературних героїв (таких, як Карлсон, Шерлок Холмс, Пеппі Довгапанчоха, Снігова королева) та їх втілення наяву.

Ліга політологів-міжнародників ''ДИПКОРПУС'' повідомляє про успішне проведення фотоекспедіціі ''Об'єктивна література'' в місті Маріуполі 6 листопада 2010!
Цього разу в об'єктиві були ті, хто навіює образи літературних героїв (таких, як Карлсон, Шерлок Холмс, Пеппі Довгапанчоха, Снігова королева) та їх втілення наяву. Фотогалерея втілених героїв книг представлена тут http://picasaweb.google.com/dipcorpus/NcEHBL

Участь у проекті взяли найсміливіші, оскільки умовити випадкових перехожих позувати для фото – завдання не з легких.

Ми, як організатори, розраховуємо, що ініціатива знайде підтримку у фотолюбителів всієї країни. Варто лишень уявити, настільки захоплюючим буде порівняти кращі втілення Фрекен Бок або Шерлока Холмса з Маріуполя, Львова, Одеси... Так що ми відкриті до співпраці і готові ділитися досвідом та методичними матеріалами для фотоквесту.

Суддівство та церемонія нагородження пройшли на наступний день, 7 листопада 2010 р. у приміщенні постійного партнера Маріупольських ФотоЕкспедіціі – Маріупольському міському центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі. Журі було представлено експертами фотосправи:

- Борис Григорович Дембицький (Член Національної Спілки фотохудожників України);

- Роман Сафронов (Глава художньої ради Фотоклубу "Берег", директор фотостудії "Авангард Студія").

Оцінка робіт пройшла у форматі невимушеного живого обговорення, в ході якого учасники почули коментарі журі, які містили, як похвалу так і рекомендації щодо удосконалення фотомайстерності.

Кращими на даному етапі фотоекспедіціі стали такі команди:

- "Сама раптовість"

- "Шоколадний Пушкін"

- "Граки прилетіли"

Команди отримали дипломи переможця, призи, а так само емоційний заряд для майбутніх творчих звершень.

Гриценко Ольга Андріївна

Директор Креативного департаменту

Ліги "ДИПКОРПУС"

www.dipcorpus.at.ua

dipcorpus@ukr.net

Лига политологов-международников "ДИПКОРПУС" сообщает об успешном проведении фотоэкспедиции "ОБЪЕКТИВная литература"

в городе Мариуполе 6 ноября 2010!

На этот раз в объективе были те, кто навеивает образы литературных героев (таких, как Карлсон, Шерлок Холмс, Пеппи длинный чулок, Снежная королева) и их воплощение наяву. Фотогалерея воплотившихся героев книг представлена здесь http://picasaweb.google.com/dipcorpus/NcEHBL

Участие в проекте приняли самые смелые, так как уговорить случайных прохожих позировать для фото, задача не из лёгких.

Мы, как организаторы, рассчитываем, что инициатива найдет поддержку у фотолюбителей всей страны. Стоит представить, настолько увлекательно будет сравнить лучшие воплощения Фрёкен Бок или Шерлока Холмса из Мариуполя, Львова, Одессы... Так что мы открыты к сотрудничеству и готовы делиться опытом и методическими материалами для фотоквеста.

Судейство и церемония награждения прошли на следующий день, 7 ноября 2010 г. в помещении постоянного партнёра Мариупольских ФотоЭкспедиций – Мариупольском городском центре современного искусства и культуры им. А.И. Куинджи. Жюри было представлено экспертами фотодела:

- Борис Григорьевич Дембицкий (Член Национального Союза фотохудожников Украины);

- Роман Сафронов (Глава художественного совета Фотоклуба "Берег", директор фотостудии "Авангард Студия").

Оценка работ прошла в формате непринуждённого живого обсуждения, в ходе которого участники услышали комментарии жюри, которые содержали, как похвалу, так и рекомендации по усовершенствованию фотомастерства.

Лучшими на данном этапе фотоэкспедиции стали такие команды:

- "Сама внезапность"

- "Шоколадный Пушкин"

- "Грачи прилетели"

Команды получили дипломы победителя, призы, а так же эмоциональный заряд для будущих творческих свершений.

Гриценко Ольга Андреевна

Директор Креативного департамента

Лиги "ДИПКОРПУС"

www.dipcorpus.at.ua

dipcorpus@ukr.net


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua