Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Ладижинській виправній колонії N39 побили ув'язнених.


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

В Ладижинській виправній колонії N39 побили ув'язнених.

В Ладижинській виправній колонії N39 побили ув'язнених.
Цього понеділка 7 червня в Ладижинській виправній колонії N39 (Вінницька область, селище Губник, має максимальний рівень безпеки та сектор для тримання осіб, засуджених до довічного ув'язнення) було побито двох засуджених, одного з яких звати Максимов Олександр Сергійович, 1983 р.н., 5 отряд). Побиттям вже було завдано тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, зокрема, переламано пальці рук та ніг. Після побиття засуджених було кинуто в "яму" (ШИЗО- штрафний ізолятор) на 15 суток, але в дійсності засудженим пообіцяли 3 місяці. В перші дні ніякої медичної допомоги засудженим не надавалось, медичного освідування (експертизи) проведено до цього часу не було. Як стало відомо, причиною фізичної розправи стала несплата боргу перед двома працівниками колонії, які і завдали тілесних ушкоджень засудженим. Практика вимагання грошей у засуджених є звичною в колонії, а тому у випадку несплати вчасно боргів на незгодних чекає зазвичай фізичне покарання та ШИЗО.

Губницька колонія відома всім засудженим в Україні, адже там відбував покарання С. Параджанов, а також найбільш жорсткими умовами засуджених зо всіма витягаючими обставинами у всій Україні.

Звертаюсь до правоохоронних органів (СБУ, прокуратура) з проханням в найкоротші терміни перевірити викладені факти, провести медичне освідування засуджених та перемістити їх з ШИЗО з наданням повної медичної допомоги. До департаменту виконання покарань не звертаюсь, враховуючи, що саме безконтрольність з його сторони призводить та такого викривленого уявлення про покарання та виправлення засуджених.

Звертаюсь також до журналістів, представників громадських організацій з проханням поширити інформацію у всіх можливих та доступних ЗМІ, Уповноваженої з прав людини Верховної ради України Н. Карпачової з проханням втрутитись в ситуацію з побиттям засуджених.

Для зацікавлених та бажаючих допомогти, залишаю моб. тел. дівчини одного із засуджених, яку звати Олена: 0980251631 та свій моб тел. 097 22 950 22

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua