Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Будьмо пильні та обережні!


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Якщо за терактами в Московському метро справді стоять російські спецслужби, то що їм варто вчинити їх і в Київській підземці

Будьмо пильні та обережні!
Російська опозиція вкотре підозрює кремлівську владу в організації терактів проти власних громадян. Про це пишуть західні газети, свої міркування з цього приводу викладають і російські правозахисники в своїх ЖЖ. Вони стверджують, що на сьогодні планувався великий вуличний виступ опозиції в Москві. Щоб цього не сталося, стверджують опоненти Путіна, спецслужби за три дні до акції протесту влаштували вибухи в самому центрі російської столиці. Таким чином, влада прагне начебто залякати людей і водночас ще тісніше консолідувати суспільство в боротьбі з "антидержавними терористичними" силами.

Як було насправді, мабуть, ми не дізнаємося ніколи. Так само, як залишилися не розкритими злочини про вибухи житлових будинків у Москві 1999 року, коли Володимир Путін впевненою ходою йшов до влади, а після згаданих терактів розпочав нову контр-терористичну операцію в Чечні.

Утім, насторожує інше. Якщо це справді організували російські спецслужби, а не ісламісти, то що варто ФСБ чи СВР таке саме влаштувати в київській підземці? Тим більше, час цілком підходящий. У Києві сидить сьогодні проросійська влада, яка заговорила про створення союзу Росії, Білорусії та України. Якраз в розпал цієї дискусії сталися останні трагічні події у Москві.

Природно, що українські опоненти ідеї такого союзу московські теракти стали наводити як аргумент того, що поки ми незалежні від Росії, то в нас все спокійно, нас не чіпають терористи, у нас немає Чечні і наших хлопців не будуть гнати на війну як гарматне м'ясо, щоб захистити від розпаду імперію.

Справді, Слава Богові, в Україні немає бойових дій, а житлові будинки, якщо і злітають у повітря, то через халатність газо-експлуатаційних і комунальних служб.

Але російські спецслужби можуть "виправити" ситуацію, провівши відповідну спецоперацію, наприклад, залучивши до неї "бійців" Рамзана Кадирова, відомого своєю "приязню" до України. Тоді в нас з'явиться, як люблять казати у Кремлі, новий українсько-російський порядок денний – боротьба з тероризмом. Тоді проблема Північного Кавказу стане і нашою проблемою.

Звісно, що все це на рівні версій. Хай Бог милує від такого розвитку подій. Можливо, українські спецслужби виявляться пильнішими і професійнішими за своїх російських колег. А, можливо, ФСБ нічого подібного не планує і насправді не причетна до останніх трагедій у Москві.

Але про всяк випадок будьмо обережні. Будьмо пильні в метро і негайно сповіщаймо про всіх підозрілих осіб працівників метрополітену та міліцію.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua