Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
uatwitter   журнал   хеш-тег   24godyny   "24 години-2"   "Журнал за 24 години-2"

"Журнал за 24 години-2": створити красиве й розумне!


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

"Створити якісний інформаційний продукт в умовах стислого часу, з використанням сучасних інформаційних технологій!". За це завдання сьогодні, 6 лютого 2010 року, взялась команда проекту "24 години-2".

''Журнал за 24 години-2'': створити красиве й розумне!
"Створити якісний інформаційний продукт в умовах стислого часу, з використанням сучасних інформаційних технологій!". За це завдання сьогодні, 6 лютого 2010 року, взялась команда проекту "24 години-2".

Головна мета – підняти цікаву тему, зробити це яскраво, багатогранно та корисно для читачів. Талановита команда, що зібралась в офісі "Інтерньюз-Україна" під керівництвом Мустафи Найєма, працює з 10 ранку.

Мустафа Найєм, головний редактор "24 години-2": "40 распиздяев, которым нечего делать в выходной день, собрались, чтобы сделать что-то красивое и умное".

Мережа Інтернет активно застосовується в усіх ланках виробничого процесу. Цікавим для України та рунету є активна діяльність групи PR:

Пряма трансляція в Твітері за хеш-тегом #24godyny

Пряма трансляція на Facebook.com: http://www.facebook.com/pages/24-Godini/289314278903

офіційна ЖЖ-трансляція у спільноті http://community.livejournal.com/24godyny_ideas

Видео-канал на YouTube http://www.youtube.com/user/24godyny

Агрегація інформації з усіх джерел на http://24godyny.tumblr.com

Активне поширення інформації про роботу проекту через різноманітні онлайн-ЗМІ.

Активна співпраця з группою онлайн-підтримки.

PR-група працює одразу за кількома напрямками, поширюючи тематичну інформацію про діяльність "24 години-2" цілеспрямовано профільним ЗМІ. Координацію діяльності PR-групи здійснює Андрій Маштаков: "Перший журнал за 24 години – "Бомжур" – прочитали понад 20 тисяч людей. Мета нашої групи – залучити понад 50 тисяч читачів та досягти широкого висвітлення події у різноманітних ЗМІ".

Посилання на журнал "24 години-2" буде викладено на http://24godyny.livejournal.com.

"Тема номера не оголошується, аби аудиторія змогла оцінити готовий продукт свіжим поглядом", – каже Віталій Мороз, видавець в проекті "Журнал за 24 години-2". – "Це вже другий проект журналу, перший, 3-4 жовтня започаткував хвилю журналістських флешмобів в Україні. Кількість переглядів першого журналу – більше 20 тисяч, сподіваюсь, інтерес до другого проекту буде не менший".

Дмитро Малюта, uatwitter@gmail.com


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua