Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

БЮТ допоміг передплатити українські періодичні видання Національній бібліотеці України для дітей

Катря | 4.12.2009 00:53

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
8

Працівники бібліотеки звернулися до депутатів Шевченківської райради від фракції БЮТ з проханням допомогти зробити передплату на деякі українські періодичні видання на перше півріччя 2010 року.

БЮТ допоміг передплатити українські періодичні видання Національній бібліотеці України для дітей
Нещодавно в Національній бібліотеці України для дітей (03190, Київ-190, вул. Баумана, 60) відбулася зустріч колективу головної дитячої книгозбірні із заступником голови Шевченківської райради, депутатом від фракції БЮТ Олександром Федоренком та головою районного осередку ВО "Жінки Батьківщини" Валентиною Дзиганською. Дещо раніше працівники бібліотеки звернулися до депутатів Шевченківської райради від фракції БЮТ з проханням допомогти зробити передплату на деякі українські періодичні видання на перше півріччя 2010 року. Адже Національна бібліотека України для дітей – головна дитяча книгозбірня не лише столиці, а й країни загалом. Вона є консультаційним центром для 1321 спеціалізованих дитячих, біля 22 тисяч шкільних і майже 18 тисяч сільських бібліотек, що обслуговують дітей.

Її фонди нараховують біля 440 тисяч примірників книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, діафільмів та кінофільмів. Унікальним є фонд рідкісної книги, в якому зосереджено більше 17 тисяч одиниць зберігання – книг і періодичних видань для дітей.

До того ж, послугами бібліотеки щорічно користуються більш ніж 18 тисяч дітей і фахівців у галузі дитячої книги і дитячого читання. Вона є центром організації дозвілля дітей м. Києва. В ній функціонують безкоштовні читацькі об'єднання за інтересами: ляльковий театр, драматична студія "Овація", гурток шанувальників українського мистецтва "Джерельце", літературна студія, гуртки м'якої іграшки "Фантастична голка" і народного співу, казкова вітальня "Приходь у казку" тощо.

У ході зустрічі колективу Національної бібліотеки України для дітей з представниками Шевченківського осередку БЮТ було обговорено досягнення та успіхи колективу і керівництва бібліотеки, підтримано пропозиції та побажання стосовно подальшої роботи і розвитку суспільно-виховного закладу. По завершенню зібрання Олександр Федоренко передав кошти дитячій книгозбірні на передоплату українських періодичних видань на перше півріччя 2010 року, а також подарував генеральному директору Національної бібліотеки України для дітей, Герою України Анастасії Кобзаренко іменний годинник.

.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua