Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
спір

Я збоченець

| 23.08.2009 12:29

-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
28

Попри все, ця Оксана не розповіла правди про те, як сама провокувала мене

Після зізнання Оксани Когут "Мене зґвалтував Улас Золотоноша", виник спір. Думки розділились: дехто вважає, що це брудна провокація, дехто вважає, що правда. Я, як безпосередній учасник цієї історії, хочу внести ясність.

Так, я дійсно зґвалтував Оксану 8 років тому. І зробив би це ще раз із превеликим задоволенням. Щоправда я не знав її імені, а хіба треба знати ім'я першої ліпшої шльондри, яку натягнув у лісі під кущиком. Попри все, ця Оксана не розповіла правди про те, як сама провокувала мене, як за кілька днів до того не зводила з мене очей, як посміхалася лукавою посмішкою,як крутила стегнами проходячи повз. Вона закликала мене з якоюсь цинічною нахабністю. Потім, коли ввечері я вертався лісом в село, вона чекала саме на мене, вона знала, що я буду на підпитку та піду тією стежиною. Вона знала... Те, що сталося потім, я до сих пір не можу пояснити. Мене охопила звіряча жага статевого задоволення. Дика пристрасть, нестримна як божевілля, пекуча як розжарене залізо, вдарила по венах. Я не пам'ятаю як я схопив її, роздяг та повалив на землю. Вона пручалася, благала, але мене це ще більше заводило. Її маленькі дівочі груди здригались, дихання було переривчате як в лихоманці. Вона грала зі мною, зображуючи з себе жертву. Всі ці стогони були звичайнісіньким проявом хтивості. Навколо було темно, так темно, як тільки буває в хащах карпатського лісу. Прохолодне серпневе повітря огортало нас, але не в змозі було остудити жар обіймів. Її крики танули слабким відлунням посеред безлюдного простору. Я шаленів. Мені ніколи ще не доводилося робити подібне з дівчинкою. Вона виглядала ще зовсім малою та беззахисною, але в ній вже відчувалась якась внутрішня розбещеність. Ця мала розпусниця знала деякі інтимні хитрощі, які знає не кожна досвідчена жінка. І після всього цього вона ще заявляє, що то було зґвалтування? Скоріше то біла смілива гра в зґвалтування. Вона вміло маніпулювала моїми діями, так наче я сам приймав те чи інше рішення. Провокаторка одним словом. Можливо в її плани входило подальше шантажування мене з метою переїхати до Києва, чи задля грошей. Не знаю, та це тепер не має значення.

Коли я запропонував їй "французьке кохання", вона не відмовилася, та почала бавитися зі "штучкою" так вправно, наче все життя тільки цим і займалася. Скажіть, от якби то було дійсно насильство, чи стала би вона подібне виробляти? Звичайно ні – скажете ви і будете праві. Я ледь не втратив свідомість від насолоди, я просив її зупинитись, а вона тільки посміхалася. Сказати відверто, прийшовши ввечері додому я був вимушений навіть прикладати лід до того місця, де від розпечення нестерпно палало.

Більше після тієї ночі я про неї нічого не чув та не бачив її, хоча маю зізнатись, я понад усе жадав повторення. Та скоро по приїзді в столицю, я забув її. А зараз після її скандального листа на сайті, в мене знов усе закипіло в середині. Я хочу її так само нестерпно як тоді, 8 років тому. Я хочу поринути в звірячу пристрасть разом з цією ненажерливою дівкою. Та довго збочено кохати її, навіть якщо від напруги луснуть судини мого серця. Я дуже старий для цього, та нехай це буде мені дарунком який я понесу з собою на той світ. Остання насолода гіркуватого присмаку від якої навіки охолоне застигла кров.

Оксано, я жадаю тебе. Прийди та подаруй мені на порозі вічності спалах екстазу, щоб розчинившись в ньому, я згас, як гасне свічка від подиху вітру. Я скоро стану поживою для могильних хробаків. Бо в цьому світі ми лише м'ясо, порожня оболонка без змісту. Ми ніщо, тож нема про що жаліти. Єдине, що має значення – це насолода. Потреба в ній сильніша ніж страх смерті.

Тож прийди до мене, доки мені не зшито саван. Твій Улас, ґвалтівник та збоченець, який заради тебе не побоявся в цьому зізнатись.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua