Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українська молодь відбула першу частину Всеукраїнського табору СУМ

Сергій Плужник | 13.08.2009 16:06

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

...вже традиційно відбувся дев'ятнадцятий за ліком Всеукраїнський табір Спілки Української Молоді. Учасники Всеукраїнського табору СУМ здійснили двадцяти кілометрову пішу мандрівку до Мгарського монастиря заснованого на початку ХVІІ ст. та Кургану Вічної Скорботи пам'ятника жертвам голодомору 1932-1933рр. в Україні.

Українська молодь відбула першу частину Всеукраїнського табору СУМ
ТАБІР СУМ НА ПОЛТАВЩИНІВ мальовничій місцевості Полтавщини у будинку відпочинку в селі Березоточа розташованому на місці де річка Удай впадає у Сулу з 1 по 10 серпня вже традиційно відбувся дев'ятнадцятий за ліком Всеукраїнський табір Спілки Української Молоді. Це була тільки перша частина табору яка пройшла у два етапи. Друга частина Всеукраїнського табору СУМ розпочнеться 22 серпня 2009 року в Криму.

Насичена програма табору мандрівками, екскурсіями, зустрічами сприяла активному відпочинку та патріотичному вихованню молоді. Цьому допомагало саме місце проведення табору. Березоточа відома з початку ХVІІ ст. у ХVІІІ ст. входила до складу Лубенського полку, в селі знаходиться пам'ятка архітектури – дерев'яна Покровська церква збудована у 1866 році.

Учасники Всеукраїнського табору СУМ здійснили двадцяти кілометрову пішу мандрівку до Мгарського монастиря заснованого на початку ХVІІ ст. та Кургану Вічної Скорботи пам'ятника жертвам голодомору 1932-1933рр. в Україні. Відвідали Лубенський краєзнавчий музей та урочище Солоницю де побували на місці вирішального бою між козаками та польсько-шляхетськими військами і прослухали лекцію з історії повстання 1594-1596рр. під керівництвом С.Наливайка і Г.Лободи.

У таборі відбувалися творчі зустрічі з членами літературного об'єднання ім. О.Донченка відомими лубенськими літераторами Олександром Печорою, Наталією Баклай, Владиславою Платоновою та Борисом Кононенком які читали власні вірші, презентували свої книжки. Цікавою була також екскурсія на Дослідну станцію лікарських рослин УААН де старший науковий співробітник Олександр Губанов докладно розповів про лікарські рослини які вирощуються на станції та їх цілющі властивості, показав господарство станції та поля на яких культивуються рослини. Бажаючі учасники екскурсії придбати чай з лікарських трав, що виготовляється на станції.

Обов'язки коменданта на таборі виконував Олександр Задорожний, бунчужного Богдан Колісник.

Керівництво СУМ висловлює подяку Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту за фінансову підтримку у проведенні Всеукраїнського табору СУМ.

СУМ – інформ

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua