Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відбулися громадські слухання присвячені питанню реконструкції швидкісного трамваю


-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
10

Відбулися громадські слухання присвячені питанню
реконструкції швидкісного трамваю


23 липня 2009 року у приміщенні Солом'янської районної у м. Києві райдержадміністрації відбулися громадські слухання про роботу громадського транспорту на час реконструкції швидкісного трамваю. У заході брали участь: заступник голови райдержадміністрації Іващенко А.В., заступник начальника відділу транспорту, інформатизації та зв'язку райдержадміністрації Мельник С.Д., представники ДАІ, ШЕУ району, мешканці району. Взяли участь в обговоренні питань руху автотранспорту і депутати від фракції БЮТ у Солом'янській районній раді.

У ході громадських слухань БЮТ було акцентовано увагу на тому, що роботи по реконструкції лінії швидкісного трамваю не повинні проводитися в години пік, щоб не створювати додаткових умов для виникнення заторів на дорогах. Також мова йшла про Індустріальний шляхопровід на якому постійно виникають затори. Як вихід із ситуації бачиться регулювання руху працівниками міліції в години пік.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua