Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/life/49f608db86b35/

БЮТівці опікуються дітьми з малозабезпечених сімей

Катря | 27.04.2009 22:34

Аби підтримати святковий настрій дітей-інвалідів та дітей із соціально незабезпечених родин, БЮТівці вирішили відвідати районні дитячі будинки та благодійні організації.

Відбулося одне з головних християнських свят – світлий Великдень. Усі вітали одне одного, обмінювались пасхальними подарунками, бажали близьким добра та миру, адже Воскресіння Христа – це символ найвищого милосердя та людяності. Аби підтримати святковий настрій дітей-інвалідів та дітей із соціально незабезпечених родин, БЮТівці вирішили відвідати районні дитячі будинки та благодійні організації. Голова Шевченківської районної парторганізації ВО "Батьківщина" Павло Аніськович та голова районного осередку ВО "Жінки Батьківщина" Валентина Дзиганська закликали місцевих підприємців посприяти в організації свята. Приємно, що ніхто не залишився байдужим до ініціативи БЮТівців. Зокрема, у переддень свята депутати та активісти БЮТ завітали до Міжнародного благодійного фонду "Допомоги дітям Чорнобиля". Валентина Дзиганська та Павло Аніськович подарували дітям солодкі презенти – паски та фруктові соки, а головне – відчуття того, що вони не забуті, що є кому про них піклуватися. Недарма кажуть, що допомога нужденним, кожна добра справа завжди воздасться сторицею. Тому нехай ці дні та подальші надихають нас об'єктивно оцінювати свої вчинки, бути добрішими, милосерднішими та терплячішими один до одного.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua