Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
оболонь   БЮТ   новорічна вистава

Новорічна казка підтвердила дитячу віру оболонців в новорічно-різдвяні дива

Чеширский кот | 14.01.2009 12:25

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
4

31 грудня, 06, 07 та 09 січня була представлена вистава "Новорічна феєрія" для дітей з малозабезпечених родин, дітей з обмеженими фізичними можливостями та сиріт в розважальному центрі "Дивосвіт"

31 грудня, 06, 07 та 09 січня була представлена вистава "Новорічна феєрія" для дітей з малозабезпечених родин, дітей з обмеженими фізичними можливостями та сиріт в розважальному центрі "Дивосвіт" по вулиці Маршала Малиновського, 24/10. Загалом близько 500-т малюків отримали традиційні подарункові солодощі та іграшки, а також картки для ігор в центрі після перегляду вистави.

Новорічну казку вдалось подарувати маленьким оболонцям завдяки заступнику голови Оболонської районної партійної організації "ВО "Батьківщина" Ользі Веремєєнко та представникам Оболонської фракції Блоку Юлії Тимошенко у райраді.

"Новий рік – це, передусім, свято сімейне. Проте, не кожна дитина має тепло родинного кола. Оболонський осередок БЮТ доклав максимум зусиль задля підтримки дитячої віри в новорічно-різдвяні дива" – зауважила Ольга Леонідівна.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua