Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Під кінець року: подяка

Киянка | 27.12.2008 15:06

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
4

Як ми переважно відчуваємо й переживаємо кінець року (та й все, що завгодно), залежить все ж таки найбільше від нашого власного світосприйняття...
Друзі, нам є за що бути вдячним року, що минає.


Під кінець року: подяка
Природньо, в кінці року хочеться озирнутися на все, що в ньому було, оцінити, підвести підсумки, врахувати, планувати і т.д. А ще ж – святкові клопоти, а ще ж – канікули почалися (хто має дітей, знає, про що я).

А в мене ще й по роботі одна з планових тем, над якою довелося працювати певною мірою екстремально, завершується, так що мої зимові канікули включають її доопрацювання. Тому сама встигаю наразі лише прочитати деякі статті на НП та їх оцінити (якщо хочеться), але зовсім нема ані сил, ані часу, ані зору (очі перевантажені) коментувати. То я й сумнівалася, чи варто озиватися під статтями інших одним словом або знаком. Але людина так вже влаштована, що і один смайлик часом буває помічним.

Тому, попри все, відклала свою роботу, що "горить", і з великим задоволенням пишу тут щиру подяку насамперед своїм друзям-однодумцям на НП, більшість з яких об'єдналися в Спільноту українських націоналістів (і за це, зокрема, можна похвалити рік, що минає – адже ми спромоглися на конкретну справу), а також і всім читачам НП разом з її організаторами: адже ширша аудиторія окремо взятого Інтернет-ресурсу – це теж частина українського простору, який ми з однодумцями прагнемо зробити справді українським-людяним.

На цій стезі, якою ми разом крокуємо підтримуючи один одного, ми щось вже встигли цього року, за що величезна подяка Вам, Друзі! Для нас рік, що минає, став роком народження СУН, а наступний рік хай буде роком великих та маленьких наших спільних та особистих перемог, хай буде роком не якихось там тварин східного гороскопу – а роком примноження якісного українського в Україні (подружніх пар та діточок, книжок та гуртків, практичних ідей та потрібних товарів і т.п. – всього, що сприяє успішності українців, кожного й усім в їх державі).

Всім – добра і щастя!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua