Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Енергетична безпека держави – сучасний виклик потребує нових ідей розв'язання проблеми


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" продовжує сприяння публічному обговоренню проблем енергетичної безпеки України.

Енергетична безпека держави – сучасний виклик потребує нових ідей розв'язання проблеми
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" продовжує сприяння публічному обговоренню проблем енергетичної безпеки України.

Першим етапом стала традиційна Інтернет-вікторина "чорноморсько-каспійський регіон та європейська енергетична безпека" у рамках підготовки ІІ Київського без пекового форуму.

На другому етапі легати "ДИПКОРПУСУ" взяли участь у самому Форумі на тему "ЧОРНОМОРСЬКО-КАСПІЙСЬКИЙ РЕГІОН ТА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА", організованому Фондом Арсенія Яценюка "Open Ukraine".

На разі проходить розповсюдження ретельно добраної тематичної наукової, навчальної та навіть літератури художньої літератури з питань енергетичної безпеки та міжнародних відноси для серед переможців та призерів Інтернет-вікторини. Також переможці отримають надзвичайно цікавий випуск партнера вікторини – офіційного журналу Міністерства закордонних справ "Зовнішні справи". Особливість номеру – тематичний блок "Україна-Греція: позбавитися "синдрому вступу до ЄС", підготованого у співпраці з Маріупольським державним гуманітарним університетом.

Також форсується відкриття відповідного розділу з питань енергетичної безпеки на порталі суспільно-політичного часопису "ДИПКОРПУС". Тут молоді дослідники зможуть безперешкодно розміщувати власні розвідки, статті, дослідження та коментарі поточних проблем міжнародних відносин та внутрішньої політики в контексті забезпечення енергобезпеки.

У планах Ліги "ДИПКОРПУС" проведення подальших спільних заходів на тему енергетичної безпеки з Фондом Арсенія Яценюка "Open Ukraine". Зокрема, на численні прохання учасників Інтернет-вікторини з енергобезпеки опрацьовується можливість влаштування тематичних інтернет-конференцій з питань енергетики зі знаними фахівцями за участі усіх бажаючих.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua