Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

До дня української мови: дякую, Мамо й Тато!

Киянка | 12.11.2008 01:16

16
Рейтинг
16


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
5

Не встигла написати з теми статтю вчасно, як планувала. Але сьогодні побачила Мамин український диктант...

До дня української мови: дякую, Мамо й Тато!
В день української мови моя Мама писала український диктант – той, що читав по радіо Слабошпицький. Це вона робить не перший раз (подібні диктанти були й раніше). Сьогодні я побачила цей листок. Шкода, що з собою не було фотоапарату та диктофону (можливо, ще встигну сфотографувати й тоді додам). Мама з Батьком життєрадісно розповідали, як це було, з якими вони стикнулись труднощами (вже не дуже дочувають, а голос та інтонації "вчителя":) незвичайні), як потім ділилися враженнями зі своїми родаками та друзями, які також не перший раз пишуть такі диктанти.

Мамин диктант перевіряли Батько, Онучка та ми з Чоловіком. Разом читали і правили рядки, написані ще твердою рукою, але вже не зовсім рівні – бо очі працювали вже довге, продуктивне та щасливе життя. Листочок став геть червоним:), і ледь не став солоним...

Мамо! Дякую Тобі, рідна, зокрема за те, що ти, росіянка, яка приїхала вчитися в київський інститут з Кьонігзбергу та знайшла тут свою долю з Батьком, українцем, виростила у своєму серці щиру й ДІЯЛЬНУ любов та пошану до України.Дякую Вам, Тато й Мамо, за Ваше виховання – Ваша донька така ж затята націоналістка:), така ж щаслива у подружжі й роботі, і така ж щаслива Мама. Люблю Вас, шаную, ціную, Ви – найкращі Батькі на світі!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua