Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Москва   Киев   Серафим Саровский   православный воин Ушаков   мощи
-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
15

12 августа из Москвы были привезены частицы мощей преподобных Серафима Саровского, Федора и Александра Санаксарских и православного воина Федора Ушакова.

Алтика | 15.08.2008 08:18
Многие, кто находился в церкви, впервые в жизни видели мощи святых, и присутствовали на таком торжественном молебне.
Коментарі
Юрій Самсон   | 15.08.2008 10:02
Мощі "православного ВОІНА Федора Ушакова – це круто, це актуально як ніколи! Адже воїн заснував "головну базу чорноморського флоту Росії в Севастополі"! Негайно в Обухів! Хай українці "прикладаються ко мощам" (цілюють різні члени тіла померлого) "ВОЇНА Православного". Хай звикають! "ГРЯДЬОТ ВОЇНСТВО ПРАВОСЛАВНОЄ!" Хотітиме, щоб і до його "мощєй" "поприкладались"!
Вони так і пишуть на своїх російських православних сайтах, а особливо форумах тільки в більш відвертих виразах: "Після Грузії – Україна!", "ви, холи у нас... будєтє!".
Тож приємного "прикладанія".
Особлива подяка Алтиці, що повідомили, де можна потренуватись "прикладатись ко мощам православного воїіна" всім спраглим!
  | 15.08.2008 12:14
а крім того, почитати Алтиці 10 заповідей
гріх ідолопоклонства ще ніхто не відмінив
Boris   | 15.08.2008 12:33
Юрій Самсон:
Ощущение что этот идиотизм Самсона просто подан как издевательство над украинцами.
Олена Олійник   | 15.08.2008 12:41
Алла, здригніться: я ніколи не бачила мощів.
І цього разу не побачу.
Що Ви тут наразі робите, Алла?
Ви хочете поговорити про це?
Пишіть. Адресу Ви знаєте.
З повагою, Олійник
Алтика   | 15.08.2008 21:27
Ви хочете поговорити про це?
Олено, дякую за пропозицію, але мені є з ким про це поговорити. Я маю духовніка і, до речі, благословіння єпіскопа.
Люблю. Целую. Алла.
Алтика   | 15.08.2008 21:33
Спасибо, Boris!
Это на самом деле выглядит глупо и дико.
Такое впечатление, что Самсон, да и Алена не подозревали, что рядом живут верующие православные и даже благочестивые люди...
Сегодня в Переяслове я была потрясена тем, что прихожане встречали мощи Преподобных
стоя на коленях!...
Алтика   | 15.08.2008 21:34
ANONIM:
а крім того, почитати Алтиці 10 заповідей
гріх ідолопоклонства ще ніхто не відмінив
А православие и старчество отменнили, не?;)
  | 15.08.2008 22:01
Что за мощи? Зачем? А был ли Ушаков украинец? Если нет – пусть отправляетяс на родину. Там и отпоют.
Алтика   | 15.08.2008 22:34
ANONIM:
Что за мощи? Зачем? А был ли Ушаков украинец? Если нет – пусть отправляетяс на родину. Там и отпоют.
И Серафим Саровский украинцем не был... я тебе больше скажу, но только по секрету: никто из апостолов не был ураинцем, а Моисей и вовсе...;)
  | 16.08.2008 11:07
Алтика:
ANONIM:
а крім того, почитати Алтиці 10 заповідей
гріх ідолопоклонства ще ніхто не відмінив
А православие и старчество отменнили, не?;)
так все таки як щодо ідолопоклонства?
гріх це чи ні? якщо гріх, то чому ним займаєтесь?
Алтика   | 16.08.2008 16:17
ANONIM:

Алтика:
ANONIM:
а крім того, почитати Алтиці 10 заповідей
гріх ідолопоклонства ще ніхто не відмінив
А православие и старчество отменнили, не?;)
так все таки як щодо ідолопоклонства?
гріх це чи ні? якщо гріх, то чому ним займаєтесь?
Идолопоклонство – грех. Я этим не занимаюсь.