Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Конкурс   навчання   моніторинг

Кусачі собаки, або польський досвід watch-dog


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація Лідерів Локальних Громадських Груп (Варшава, Польща) запрошують представників моніторингових громадських організацій України до участі у "Програмі навчання українських тренерів з моніторингу в Польщі"...

Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація Лідерів Локальних Громадських Груп (Варшава, Польща) запрошують представників моніторингових громадських організацій України до участі у "Програмі навчання українських тренерів з моніторингу в Польщі" в рамках проекту "Підтримка середовищ громадських моніторингових організацій в Україні".

Програма навчання українських тренерів у Польщі передбачає засвоєння методології тренерської роботи, розробка програми тренінгів, візити до польських watch-dog організацій та органів місцевого самоврядування.

За результатами Програми буде сформована команда тренерів, з індивідуальною програмою та методологією для навчання моніторингових організацій в Україні.

Обов'язковими для участі в Програмі навчання є:

•членство в громадській організації, що займається моніторинговою діяльністю;

•наявність закордонного паспорту та діючої польської візи (у випадку відсутності візи – самостійне відкриття, польська сторона надає супровідний лист);

•бажання та можливість передавати набуті знання та вміння представникам третього сектору в Україні;

•сприяння в розбудові середовища моніторингових організацій в Україні;

•участь у розробці методики та інструментарію моніторингу;

•стовідсоткова участь у програмі навчання.

Досвід попередньої тренерської роботи надає переваги кандидату під час конкурсного відбору.

Навчання відбуватиметься протягом 5-15 вересня 2008 р. у Польщі неподалік міста Варшава.

Організатори забезпечують проживання, харчування та проїзд в обидві сторони. Учасники повинні самостійно подбати про відкриття візи, яку можна отримати у консульствах Республіки Польща у Києві, Львові, Луцьку, Одесі та Харкові.

Для участі у Програмі навчання необхідно заповнити анкету (додаток 1) та надіслати її до 18:00 20 серпня 2008 р. за електронною адресою o.strelyuk@opora.org.ua. Крім того, просимо надіслати відскановану першу сторінку закордонного паспорта у форматі jpeg.

Інформація щодо результатів конкурсу буде оприлюднена на інформаційному порталі Громадянської мережі ОПОРА – www.opora.org.ua та розіслана особисто переможцям 22 серпня 2008 р.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту від ЛП ВГО Громадянська мережа ОПОРА: Ольга Стрелюк (+380636286836, о.strelyuk@opora.org.ua)

Завантажити анкету можна на сайті ГМ ОПОРА

www.opora.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua