Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Міліцейські щурі та їх щуроводи

Svetilo pravdy | 23.07.2008 02:54

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Сьогодні на території Сосницького району Чернігівщини виявлено двох міліцейських щурів, яких засилають до середовища сільських територіальних громад. А деякі чернігівські щуроводи з різних причин особисто зацікавлені в тому, щоб посадити за грати невинних людей. Імена щурів і щуроводів відомі.

Міліцейські щурі та їх щуроводи
У давнину, серед народів Сходу поширеним було покарання щурами. До металевої посудини саджали щура. Вихід з посудини перекривали тілом покараного, а саму посудину підігрівали вогнем. Щур шукав вихід і проходив наскрізь через тіло небіжчика, від якого залишалося одне місиво.

Оскільки територію теперішньої України, впродовж кількох століть топтали кочівники зі Сходу, які влили немало своєї крові в кров багатьох слов'янських народів. Як показує досвід останніх років, найбільше людей з такою змішаною кров'ю пішло на роботу до міліції і, особливо, до чернігівської. Ось тільки замість чотириногих щурів вони використовують двоногих, людиноподібних, яких не саджають до посудин, а засилають до середовища сільських територіальних громад.

На сьогодні на території Сосницького району Чернігівщини виявлено двох міліцейських щурів.

За наявними даними один з них – громадянин Святослав Володимирович Нагорний народився 12 жовтня 1974 року, суб'єкт господарської діяльності – фізична особа (CГД-ФО). Свідоцтво про державну реєстрацію видане виконкомом Чернігівської міської ради 14.11.2005 р. N2064000000000709. Святослав Нагорний перебуває на обліку як платник податків у ДПІ м. Чернігова з 16.11.2005 р. та є платником фіксованого розміру прибуткового податку, має право займатися роздрібною торгівлею на ринках, користується паспортом серії НК N469396, виданим Чернігівським МВ УМВС України в Чернігівській області 8 січня 1998 р., зареєстрований в м. Чернігові по вул. Рокосовського, 18, кв. 7, але проживає в іншому місці.Святослав Нагорний знайомить покупців з товаром свого лотка – трусиками та шкарпетками

Невідомий Святослав Нагорний став відомим читачам Інтернет – видань та українських газет після того, як 9 січня 2008 року вчинив завідомо неправдиве повідомлення до УБОЗ УМВС України в Чернігівській області про те, що начебто Змітнівський сільський голова Дмитро Іващик вимагає від нього хабар у розмірі 700 доларів США. Раніше він обіцяв надати благодійну допомогу сільській раді на відновлення дитячого садка. Але це була тільки обіцянка, щоб приспати пильність голови, який піклується про всіх мешканців сільради, в тому числі й дітей. Такі дії Святослава Нагорного підпадають під статтю 383 Кримінального кодексу України. В подальшому цей чернігівський CГД-ФО давав завідомо неправдиві показання проти Дмитра Іващика, чим натягував на себе ще й статтю 384 цього ж Кодексу.

Чому так вчинив Святослав Нагорний? Він звичайний міліцейського щур, готувався до цього дня багато місяців, бо підписуючи завчасно набраний на комп'ютері майором міліції Сергієм Юрченком протокол усної заяви про злочин, так хвилювався, що руки тремтіли.

Перший тренувальний виїзд до Змітнівської сільради Святослав Нагорний здійснив 9 липня 2007 року. Цього дня він забажав отримати від сільської ради довідку N3-ДФ про те, що має земельну ділянку в селі для вирощування овочів. Довідки не отримав, бо земельної ділянки в селі не мав, але сільрада без заперечень запропонувала спочатку укласти договір оренди земельної ділянки, а вже потім претендувати на якісь довідки. 30 липня 2007 року він не полінувався приїхати до села ще раз та отримати таку довідку. От тільки довідку він не надав до ДПІ м. Чернігова, бо торгує шкарпетками та трусиками.Черговий робочий виїзд до Змітнівської сільради Святослав Нагорний здійснив 11 грудня 2007 року разом із співробітником УБОЗ УМВС України в Чернігівській області майором міліції Сергієм Юрченком, який цього разу був в якості водія. В цей день чернігівський підприємець просив сільську раду дати дозвіл на розробку проектно-технічної документації по наданню в оренду земельної ділянки в розмірі 0,04 га для розміщення торгової точки. Сесія сільської ради без заперечень надала Святославу Нагорному такий дозвіл.

10 січня 2008 року Святослав Нагорний з'явився в с. Змітнів, щоб забрати виписку з рішення сесії сільської ради та "надати сільраді благодійну допомогу", яку співробітники УБОЗ оформили хабарем Дмитру Іващику.

Деякі чернігівські щуроводи, які з різних причин особисто зацікавлені в тому, щоб посадити за грати Дмитра Іващика, а це в першу чергу співробітники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Тищенко, майор міліції Сергій Юрченко та працівники прокуратури Сосницького району в ході дізнання, досудового слідства допустили стільки порушень Конституції та чинного законодавства України, що вже й самі мають нести відповідальність, яка передбачена статтями 370 (провокація хабара), 371 (завідомо незаконні затримання та арешт), 373 (примушування давання показання) КК України.

Упродовж кількох місяців Змітнівська сільська рада безрезультатно намагається встановити особу другого міліцейського щура, який оселився в с. Змітнів у помешканні громадянки Катерини Кулініч. Після безлічі усних звернень до дільничного міліціонера та начальника райвідділу Павла Клюя, сільська рада направила письмові запити спочатку до райвідділу внутрішніх справ, а потім і до прокуратури району. Часу для встановлення особи невідомого в правоохоронців було вдосталь, майже два місяці, однак, на порушення вимог Закону України "Про звернення громадян" станом на сьогодні до сільської ради відповіді на письмові запити так і не надійшли.

Всі громадяни територіальної громади Змітнівської сільської ради занепокоєні такою протизаконною поведінкою начальника райвідділу внутрішніх справ і прокурора району, адже цей міліцейський щур, особа якого не встановлена, не тільки несанкціоновано прослуховував телефонні розмови змітнівців, а й підняв руку на природу – вирубав у селі більше десяти дерев без відповідного дозволу.

Наш мудрий співгромадянин сказав, що для того, щоб українці були більш дружніми та відстоювали один одного треба, щоб з усіма сталося таке, яке буває трапляється з одним з нас. Тобто треба, щоб Святослав Нагорний, або йому подібні міліцейські щурі, направили завідомо неправдиві повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочинів ще на багатьох невинних українців, таких, наприклад, як Дмитро Іващик.

Останнім часом навколо існуючої Конституції України йде багато розмов. Одні політики відстоюють точку зору, що її треба змінювати, інші наполягають на тому, що її необхідно виконувати.

Перша група політиків відверто лукавить. Друга група політиків – має рацію. Адже положення діючої Конституції ігноруються не тільки правоохоронцями та високопосадовцями, а й пересічними громадянами.

Правоохоронці та високопосадовці добре знають положення Конституції, але свідомо їх порушують. Пересічні громадяни в більшості випадків не знають положень Конституції, своїх прав і обов'язків, а тому вважають, що правоохоронці та високопосадовці все роблять у відповідності до Конституції.

Щоб якось зрушити з мертвої точки питання щодо дотримання чинної Конституції України як правоохоронцями та високопосадовцями, так і пересічними громадянами, пропонується участь останніх у роботі в цій простій, але важливій справі для нашої незалежної держави. Для цього пропонуємо направляти до нашого Інтернет – видання та в інші ЗМІ відомості про щурячу роботу Святослава Нагорного та йому подібних, а також про замовну провокаційну роботу щуроводів з УБОЗ УМВС України в Чернігівській області на зразок підполковника міліції Олександра Тищенка та майора міліції Сергія Юрченка.

Вікторія Правденко

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua