Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
10
Рейтинг
10


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
1

Коментарі
Ант.   | 1.07.2008 09:09
Шановний Leon, стаття сподобалась. А ось це з розряду перлин:

Вони тяжко ненавидять Україну, українську мову, культуру

Саме так, ненависть як важка і неприємна робота, що не приносить задоволення.

+
sane   | 1.07.2008 10:00
+
Хорошая статья, интересные наблюдения. А насчет украинофобов – я думаю, их надо постепенно переводить на режим, близкий к прибалтийскому. Тамошних "фобов" слегка попустило после вступления в ЕС и в НАТО – провокации потеряли смысл. Ненависть никуда не ушла, но у нее повыпадали зубы. Завидую спокойной и уверенной позиции прибалтийских правительств, последовательно игнорировавших, а иногда и усмирявших истерики "фобов".
Наши "фобы" тоже должны почувствовать, что родной для них язык всего лишь один из многих языков нацменьшинств, а за открытое выражение ненависти к украинству пора карать на законных основаниях.
Правнук   | 1.07.2008 10:58
За грудень...
Ткаченко Татьяна   | 1.07.2008 11:14
Замечательная статья. +
Очень раздражает пренебрежительное отношение к украинскому языку, жаль, что оно уже переросло в ненависть, одной из причин которой я вижу в неверной, непоследовательной, угоднически мягкой политике руководства страны со времен независимости. Если бы 17 лет назад смогли провести закон об обязательном знании (сдачи) украинского (единственного государственного языка) для получения гражданства Украины, то такого безобразия, такого унижения украинцы – носители языка сейчас бы не испытывали, а те, кто видите ли, просто привык разговаривать только на русском, – побухтели бы и перестали возмущаться, а как законопослушные граждане выучили бы язык своей страны.
  | 1.07.2008 13:11
В. Ленін учив московщити, нищити немосковські скарби завжди руками немосквинів, щоб ганьба не падала на Московщину. Отже, мусив секретар ЦК КПУ С. Червоненко писати: "Питання про те, якою мовою навчатимуться діти в школах, визначатимуть самі батьки і учні. А щороку збільшується намагання молоді вивчати московську мову, бо вона є могутнім засобом міжнаціонального єднання і сприймання світової культури. Внаслідок цього поширюється в УРСР мережа шкіл з московською мовою навчання, а також забезпечується вища якість навчання московської мови у школах з українською мовою викладання. Все це робиться тому, що український народ на власному досвіді переконався, що щастя і світле майбутнє є перш за все
  | 1.07.2008 13:11
є перш за все у дружбі з московським народом. Московський народ своїми ділами завоював загальну пошану і палку любов усіх народів СРСР. Московський народ є тією силою, що цементує єдність СРСР. Московський народ подає нам зразок, приклад беззастережної боротьби за свободу і щастя народів СРСР"
С. Червоненко, "Комуніст", жовтень, 1959.
Це як сьогодня надрукованно.
  | 1.07.2008 14:13
Пізніше, на вечір відповім на коментарі, на жаль не можу зареєструватись.
Leon
  | 1.07.2008 14:35
Згідний з тим, що неприємно коли до тебе в українському ресторані звертаються російською. Однак, знайти працівників для роботи в ресторані – непросто. А про те, щоб працівники володіли мовою, можна тільки мріяти. Така ситуація на ринку праці. Ст.24 Конституції України, передбачає, що "Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, ..., місця проживання, за мовними або іншими ознаками...". Ст. 6. З-ну України "Про мову" визначає, що "Незнання громадянином української або російської не є підставою для відмови йому у прийнятті на роботу... "
З повагою,
Ігор Дідок, маркетинг-директор "Пузатої хати"
  | 1.07.2008 14:55
Ігор Дідок, маркетинг-директор "Пузатої хати"
Дякую за відгук, пане Ігор! Відверто кажучи я не мав на увазі прийняття на роботу за мовною ознакою. Справа дещо в іншому. В тому, що створюючи атмосферу комфорту і затишку світу України, ваш заклад в одночасся ту ж атмосферу руйнує... Їжа смачна, приміщення приємне, обслуговування супер... але невже не є важливим посилити ту атмосферу комфорту? В сенсі хоча б відповідей чи запитань персоналу на мові тих, хто на ній звертається??? Невже така проблема перейти на спілкування мовою, якою звертається клієнт? Чи дійсно те, що серед киянок і киян настільки багато бронелобих, які неспроможні таке робити? Столиця...
  | 1.07.2008 14:56
1.07.2008 14:55 – моє.
Leon
  | 1.07.2008 15:47
А хтось казав,що НП читають тiки Автори.Ось бачiте,невспiли надрукувати,вже вiдповiдь!
Ткаченко Татьяна   | 1.07.2008 16:18
ANONIM:
А хтось казав,що НП читають тiки Автори.Ось бачiте,невспiли надрукувати,вже вiдповiдь!
Приємно, що Ігор Дідок, маркетинг-директор "Пузатої хати", зреагував на статтю і надав відповідь! Це свідчить не тільки про те, що він гарний фахівець, який піклується про бізнес, а й про те, що він уважний, небайдужий до відвідувачів, принаймні мені так здається.
  | 1.07.2008 17:35
Правнук:
За грудень...
А я за лютий i за сiчень!
Геннадий   | 1.07.2008 17:57
Ткаченко Татьяна:
Работа у него такая! Сидит и мониторит через поисковики все упоминания о родной конторе...:)
  | 1.07.2008 18:07
Геннадий:
У тебя тоже такая работа,сидеть днём и ночью на украинских сайтах?Са