Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Корупція у Варвинській владі

Roman Kruk | 27.06.2008 18:24

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Акт про завершення будівництва очисних споруд у селищі Варва Чернігівської області – як речовий доказ корупції.

Корупція у Варвинській владі
Перші кроки на посаді голови райдержадміністрації Миколи Гайдая відзначилися проявом корупції. Широкий резонанс викликало питання будівництва очисних споруд, яке спричинило новий сплеск протистояння між Варвинською райдержадміністрацією та районною радою

Продовжуючи процес відмивання бюджетних коштів через відповідні приватні підприємства за підтримки колишнього заступника голови райадміністрації, а нині голови Варвинської райдержадміністрації витрачено понад 5 млн.грн.

Пікантність цієї ситуації полягає в тому, що приймальна комісія головою якої був і є Гайдай М.В. підписала акт про завершення будівництва. Акт підписано, кошти отримано, а роботи на об'єкті не завершені до цього часу. І залишається тільки здогадуватися, чи не таким же чином й раніше підписувалися акти державної приймальної комісії.

ФОТО

Акт про завершення будівництва очисних споруд у селищі Варва Чернігівської області.Коментарі

Тут дивитися фото Акт про завершення будівництва очисних споруд у селищі Варва Чернігівської області – як речовий доказ корупції.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua