Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
скаутинг ОУС львівський скаутинг львівські скаути Організація Українських Скаутів присяга 1-Скаутська Дружина   змі   свобода слова   повага честі і гідності   право на життя   пласт.
-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
9

Коментарі
Стрілець   | 27.05.2008 13:21
Хлопці, ви би перестали гризнею займатись, а це сміття на всезагальний огляд виставляти!
Що, з дорослих дядь спішите приклад брати?
Так він явно не найкращий!
Хлопці, зніміть це ге, щоб не було соромно.

А поки – від мене мінус.
Веддаарди   | 27.05.2008 13:34
Ничего не понял... Увы. Кто воюет, где воюет, за что воюет... какие-то обрывки фактов, без указания места и с неясными участниками...
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 13:40
З заяви видно, що Пластовий портал почав обливати брудом іншу скаутську Організацію- Організацію Українських Скаутів з міста Львова. Причиною послужило моя стаття "Взаємовідносини скаутських організацій міста Львова", яка була розміщена на нашому ж скаутському порталі www.ukrscout.mylivepage.com
Никита   | 27.05.2008 14:11
Не знаюся на подробицях, але ж і коню зрозуміло: хтось намагається розколоти і послабити скаутський рух в Україні. Питання кому це вигідно не ставлю, бо це і так ясно. Почекаю, може, висловиться Киянка, то пристану до її думки, бо їй довіряю в цьому питанні!
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 14:18
Звичайно, я розумію, ви скажете саме Організації Українських Скаутів. Адже існує проста постановка питання.
Якщо існує інша окрім Пласту скаутська Організація, значить вона обовязково розколюватиме Скаутський рух в Україні. Не важно, щоб ми не робили ми все обдо неправі, і навпаки щоб не робив Пласт, все одно вони праві.
Стрілець   | 27.05.2008 14:21
Никита:
Не знаюся на подробицях, але ж і коню зрозуміло: хтось намагається розколоти і послабити скаутський рух в Україні. Питання кому це вигідно не ставлю, бо це і так ясно. Почекаю, може, висловиться Киянка, то пристану до її думки, бо їй довіряю в цьому питанні!
Смутно пригадую, як колись, іще "на зорі" почав відновлюватись і скаутський рух. Відновлюватись він почав під назвою "Пласт", бо так він колись називався в Україні. Все ніби нормально, але згодом виринула і організація зі словом "скаут", без пласт. І була, пригадую, якась возня, що Пласт – це не справжнє, а скаути, мовляв...
Причому було враження, що скаутизм якийсь ніби "східніший"
Стрілець   | 27.05.2008 14:27
ОУСІВЕЦЬ:
Звичайно, я розумію, ви скажете саме Організації Українських Скаутів. Адже існує проста постановка питання.
Якщо існує інша окрім Пласту скаутська Організація, значить вона обовязково розколюватиме Скаутський рух в Україні. Не важно, щоб ми не робили ми все обдо неправі, і навпаки щоб не робив Пласт, все одно вони праві.
Я зі своїм попереднім постом трохи поспішив, тут сам оусівець сказав по суті те саме.
Так поясніть нам, дорогий скаут, в чому суть наявності ДВОХ СКАУТСЬКИХ організацій? Для чого?
Це ж справді нагадує дурні ігри дорослих дядь, які плодять партії.
Чи варто брати поганий приклад?
Чим це відрізня
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 14:31
Ми аж ніяк не зі Сходу, а з заходу зі Львова і вона не відколювалася від Пласту.
До-речі від Пласту у Львові відкололися аж три Організації.
Щодо історії:
У Львові скаутинг виник у 1909 році, перша Організація виникла у 1911 році (і це аж ніяк не Пласт).
Ще одна теза- Пласт не скаутинг, тому що не дотримується Скаутського Закону.
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 14:35
По-перше у самому Львові їх 6 в Україні їх 200
По-друге в Німеччині, Росії, Данії, Великобританії їх навіть більше
По-третє в Україні передбачається свобода совісті, слова та право на обєднання громадян
По- четверте в Україні скаутинг ще ніхто не монополізував
По-п яте в нас демократична країна
Стрілець   | 27.05.2008 14:37
ОУСІВЕЦЬ:

Ще одна теза- Пласт не скаутинг, тому що не дотримується Скаутського Закону.
А ви зумієте це написати толком і обгрунтувати?
Бо тут – просто незрозумілі нормальній людині твердження.
Які із-за цього надто нагадують крики з вітренківських пікетів про неканонічну церкву.

Хлопці, ще раз раджу вам зняти це й зі всіх сил уникати подібних викидів сміття.
Не треба так спішити повторювати доросле життя, в ньому не все правильно.
  | 27.05.2008 14:47
http://www.plast.org.ua/
Пласту (НСОУ) 95 років. А скільки ОУС?
Ця стаття і ситуація, яку розбурхує ОУСІВЕЦЬ нагадує міжцерковну гризню.
Робити нічого?
Веддаарди   | 27.05.2008 14:48
А главное помните, что в Пласте был сам Бандера (Степан Андреевич)! А вы, скауты, кто такие?

Только всё равно ничего не понял. Кто-то какие-то неуважительные комментарии у себя на сайте повесил под перепечаткой? Разве это новость? Вы ещё вспомните, что про Януковича говорили!
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 15:07
Стрілець:
ОУСІВЕЦЬ:

Ще одна теза- Пласт не скаутинг, тому що не дотримується Скаутського Закону.
А ви зумієте це написати толком і обгрунтувати?
Бо тут – просто незрозумілі нормальній людині твердження.
Які із-за цього надто нагадують крики з вітренківських пікетів про неканонічну церкву.

.
Про тезу на зразок неканонічності сформував сам Пласт, і території говорить сам Пласт.
А щодо Які із-за цього надто нагадують крики з вітренківських пікетів про неканонічну церкву- це до пластової статті "Ні патріотизму"- Україна Молода
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 15:09
ANONIM:
http://www.plast.org.ua/
Пласту (НСОУ) 95 років. А скільки ОУС?
Ця стаття і ситуація, яку розбурхує ОУСІВЕЦЬ нагадує міжцерковну гризню.
Робити нічого?
Наявність 95 років, це почесно, але цене дає право на висловлення образ. Зокрема і особистих
ОУСІВЕЦЬ   | 27.05.2008 15:12
Веддаарди:
А главное помните, что в Пласте был сам Бандера (Степан Андреевич)! А вы, скауты, кто такие?