Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Аскольдова   протест   Київ

Протести проти забудови Аскольдової на крані


12
Рейтинг
12


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
0

Сьогодні, 15 травня 2008 року, активісти ініціативи "Збережи старий Київ!" та Громадянської мережі ОПОРА, о 9.30 зайшли на майданчик скандального будівництва над Аскольдовою могилою і прикували себе до будівельного крану на висоті 30 метрів. Якщо учасників спробують зняти, вони спустяться на спеціальному альпіністському спорядженні на канатах...

15.05.08

13:00

Сьогодні, 15 травня 2008 року, активісти ініціативи "Збережи старий Київ!" та Громадянської мережі ОПОРА, о 9.30 зайшли на майданчик скандального будівництва над Аскольдовою могилою і прикували себе до будівельного крану на висоті 30 метрів. Якщо учасників спробують зняти, вони спустяться на спеціальному альпіністському спорядженні на канатах і будуть продовжувати висіти в повітрі. Будівельники розгублені і не знають, як діяти в цій ситуації.

Крім того, на майданчику вже побували представники МНС та міліція, викликавши швидку допомогу, служби спостерігають за ситуацією та намагаються розпочати переговори з учасниками акції. Будівельні роботи продовжуються без використання крану, але їх інтенсивність значно зменшилася.

Цим заходом привертається увага громадськості до необхідності припинення та скасування висотного будівництва за адресою вул. Мазепи (Січневого повстання), 11а, прямо над Аскольдовою могилою.

18-поверхова висотка – монстр, що порушить ландшафт схилів Дніпра, зруйнує вид на Києво-Печерську Лавру. Запланована забудова вражає своїми масштабами і завдасть Києву ще більшої шкоди ніж "монстр" на Грушевського, 9а.

Окрім того, будівництво багатоповерхівки з підземним паркінгом на схилі загрожує зсувом, в той час як безпосередньо внизу розташована Аскольдова могила та пам'ятник Андрію Первозванному...

До уваги журналістів! До будівельного майданчика найзручніше дістатися через Аскольдів провулок (перпендикулярно до вул. Мазепи).

Контакт:

Назар Матківський

80636286838

Коментарі
http://www.dt.ua/3000/3680/62871/ Біда, шановні, в столиці... Там не тільки на Грушевського треба аеродром спланувати:)))

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua