Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Андріївський узвіз знову в очікуванні забудови


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Коли забудовник проводить слуханні і всі одноголосно за – страшно, коли громада мовчить – сумно...

6 травня о 18:30 за адресою вул. Межигірська, 2 (Київський муніципальний театр опери та балету для дітей та юнацтва) розпочнуться громадські щодо проблем забудови Андріївського узвозу. Прохання киян завітати на слухання з паспортами, щоб отримати право голосу згідно ЗУ "Про місцеве самоврядування" та Статутом територіальної громади міста Києва.

До порядку денного планується внести обговорення проблемної ділянки за адресою Андріївський узвіз 14-16, яка може бути забудована 7-11 поверховою висоткою на 12 000 кв.м та підземним паркінгом на 85 машин. Крім того, стурбованість у громадськості викликає план забудови на перехресті Андріївського узвозу – Боричевого Току.

Також до розгляду пропонується питання створення експертної робочої групи щодо розробки та лобіювання концепції розвитку Андріївського узвозу, закріплення за вулицею спеціального статусу тощо.

Детальна інформація: 80636179750


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua