Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Громадські спостерігачі готові до роботи!


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

22 квітня 2008 року вперше в Україні відбудеться обов'язкове тестування з української мови та літератури для випускників шкіл, які планують здобувати вищу освіту. Громадським спостереженням буде покрито 100 % пунктів тестування з української мови та літератури.

22 квітня 2008 року вперше в Україні відбудеться обов'язкове тестування з української мови та літератури для випускників шкіл, які планують здобувати вищу освіту.

З метою забезпечення громадського контролю за прозорістю процедури оцінювання громадські організації Громадянська мережа ОПОРА, Комітет виборців України (КВУ) та Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти (ЦТТ) в рамках загальнонаціональної "Кампанії громадського спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО) 2008 року" провели спеціальні навчання для майбутніх спостерігачів від громадських організація, батьківських комітетів та ініціативних груп.

Загалом КВУ провів 40 тренінгів для 1500 учасників у 13 регіонах, 700 з яких зареєстровано громадськими спостерігачами від КВУ.

Громадянська мережа ОПОРА організувала 54 тренінги для 1800 учасників у 14 регіонах та зареєструвала 1650 спостерігачів від ОПОРИ.

Центром тестових технологій розроблено анкету громадського спостерігача, де фіксуватимуться можливі порушення процедур проведення ЗНО. Відповіді на питання анкети також дозволять визначити загальний рівень організації тестування та якості роботи залучених працівників.

22 квітня 2008 року громадським спостереженням буде покрито 100 % пунктів тестування з української мови та літератури.

Результати громадського спостереження будуть узагальнені та оприлюднені 23 квітня о 16:30 на прес-конференції в УНІАН.

Для отримання оперативної інформації та коментарів щодо перебігу спостереження 22 квітня звертайтеся до наступних осіб:

Андрій Гевко, координатор освітніх програм ГМ ОПОРА,

т.моб. 8 063 617 96 87

Олександр Черненко, прес-секретар КВУ,

т.моб. 8 050 310 99 75

Анна Торопова, директор МБО "Центр тестових технологій та моніторингу якості освіти",

т.моб. 8 050 385 84 46

Кампанія громадського спостереження реалізується за фінансової підтримки МФ "Відродження" та "Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні" (USETI).

Інформаційна служба

ГМ ОПОРА

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua