Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
аудиторія Народної Правди

Відкритий лист до Адмінів Народної правди

Киянка | 6.03.2008 14:24

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Шановні Аміни Народної правди!
Подяка+питання


Шановні Аміни Народної правди!

Насамперед дуже дякую за Ваш проект, за труд його підтримувати (знаю, як це непросто, клопітно й нервово) – адже НП – це ще одна яскрава трибуна народного полілогу.

Цікаво було б дізнатися, скільки людей (оригінальних заходів) здійснюється сюди в середньому щодня. Я знаю, що технічно таку інформацію вичислити Амінам можливо.

Справа в тому, що від неї залежить (принаймні, для частини тутешніх Учасників) мотивація участі. Оскільки голосуватимуть можуть лише зареєстровані, то за цим критерієм широту зацікавлень не визначиш, та й й система голосувань (мабуть, технічно), спрацьовує не завжди досконало (в чому неодноразово переконувалася на прикладі власних натискань на стрілочки – буває, не спрацьовують, або чомусь через короткий час знов включені після вже здійсненого голосування).

То ж, видається, єдиним більш-менш надійним способом дізнатися міру популярності НП є розмір тутешньої аудиторії (читачів). Дуже прошу, якщо можна, дати відповідь, яким він є.

Бажаю успіхів у зрощенні Вашого дітища, та у Ваших особистих справах.

З повагою, Киянка.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua