Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Узвіз   бабло перемагає мистецтво

Будинок на Узвозі оцінено за 510 грн.


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

21 лютого об 11:00 розпочнеться екскурсія для журналістів скандально проданим за 510 грн. будинком-майстернею за адресою вул. Андріївський узвіз, 18.

21 лютого об 11:00 розпочнеться екскурсія для журналістів скандально проданим за 510 грн. будинком-майстернею за адресою вул. Андріївський узвіз, 18.

У одній будівлі зараз розміщено 18 діючих майстерень відомих не тільки на території України художників. Втім, нещодавно митці дізналися, що вони протягом двох останніх років вже не є дійсними орендарями власних майстерень та, по суті, того майна, що знаходиться у них. Художники добросовісно платили за оренду та комунальні послуги, а комунальне підприємство "Оренда" продовжувало надсилати рахунки на адресу Національної спілки художників України. Для того, щоб дізнатися, хто є міфічним новим орендарем майстерень, додатково довелося проводити власні розслідування, про результати яких буде повідомлено на заході.

Ви матимете можливість ознайомитися з історією однієї афери та знищення культури на Андріївському узвозі з метою "підчищання" вулиці для вільного доступу бульдозерів та будівельників під час реконструкції. На прикладі одного з найбільших осередків образотворчого мистецтва дізнатися про схеми нищення мистецтва, з метою задоволення потреб бізнесу.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua