Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
знищення дерев   екологія   уничтожение деревьев   экология   Новий рік   Новый год   жорстокість   традиції   жестокость   традиции

Свято Нового року. Людська жорстокість

Ондрій | 1.01.2008 15:25

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

Щорічно сотні тисяч ялин та сосон знищуються в Україні заради того, щоб пару тижнів постояти в оселях людей, а відтак бути спаленими як непотріб.

Свято Нового року. Людська жорстокість
1-е січня 2008 року. Київ. Сосни на фотографії – це малесенька частинка того лісу сосон та ялин, який було зрубано та привезено до Києва перед новорічними святами. Ці сосни були позбавлені життя задля того, щоб задовільнити людську дурість або ж, точніше, традицію на межі з дурістю. Ця традиція вимагає, щоб люди позбавляли життя дерева, над якими сама зима не має своєї сили, адже вони залишаються зеленими навіть у найлютіші морози.

Ці дерева привезли до Києва задля того, щоб інші люди, віддаючи данину сліпій традиції, поставили їх у своїх квартирах, обвішали папірцями, скельцями та ліхтариками, а через пару тижнів викинули на смітник. Але сосни на знімку не удостоїлися навіть того, щоб їх перенесли до людського житла. Свято закінчилось, а їх не встигли продати – тож вони просто кинуті серед вулиці, так само як і використані пластикові пляшки від пива.

А чи замислювалися ви про те, що Новий рік із убраною ялиною/сосною – це свято смерті величезної кількості вічнозелених дерев? Це свято, задля якого сотні тисяч ялин та сосон винищують у лісах України щорічно. А потім їх спалюють на вогнищах – бо віддавши своє життя, ці дерева стають звичайнісіньким сміттям.

Чим винні сосни та ялини, що на кожний Новий Рік/ Різдво сотні тисяч їх зрізають – позбавляють життя – по всій Україні, щоб потім вони опинялися серед дороги, у подібній загородці, викинутими та нікому не потрібними? Чи, може, людина усвідомить ціну життя вічнозеленого дерева лише тоді, коли остання ялинка буде вирубана на догоду людській жорстокості або дурості?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua