Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Пайташ   народ   читачі інтернетсайтів   майбутнє
-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
19

Коментарі
  | 9.11.2007 20:22
І все через ті плюсики! Та дайте людині трохи потішити своє самолюбство і усвідомити свою значущість для України! Розстаньтеся нарешті з тим своїм плюсиком! Що вам шкода?
Левко Свобода   | 9.11.2007 20:27
Кр-к:
О, тут Ви вгадали. Якраз тільки того йому й треба. Але ж людина, яка не помічає колоду у власному оці, але постійно вказує на тріски в інших – не достойна, як на мене, ні "плюсика",ні навіть співчуття. Тож я б радив навпаки – пройтися всім, хто не голосував за його "статті", по публікаціям Пайташа та поопускати їх!
А Ви, Кр-к, пишіть. І не звертайте уваги на волання неврівноваженої (м"яко кажучи) дівки-істерички у чоловічій подобі:))
Степан Ріпчак   | 9.11.2007 20:36
під ніком Незареєстрованого інколи булу вам давати поради
Краще не треба, "прапор" ви наш. Ідете – ідіть!
Олег Ус   | 10.11.2007 00:04
Кого б ісчо полюбіть?:)
  | 10.11.2007 03:05
Левко Свобода | 9.11.2007 20:27
Шановний! Щось у вас погано з вихованням. Дивіться, щоб закон бумеранга на вас не спрацював раптом...
Олег Ус   | 10.11.2007 04:46
"Не дай бог перемрете от бессилия своего бесстрашия, от жуткого выбора позиции в классовой борьбе."
(М.М.Жванецкий)

Вы "уходя-остаетесь" "нашим-ваши" "другом-ворогом"? Хана Тибету...
  | 10.11.2007 10:52
Андрій Діцик:
Нарешті! Хоч одним клоуном на Народній правді стане менше!
Проте, Пайташе, нам і без вас вистачатиме дивакуватих маразматиків. Один Вітор Тригуб та його "музеї" чого варті! Тож, як написав Странник,
діло твоє не вмре!:-)
Сам ти клоун.
Олекса Косар   | 11.11.2007 10:07
Що означають "мінуси".? Несхвалення того, що автор викладає у своїй статті, тобто воно читачам не подобається. Зараз у Вас -7. Отже, Пайташе, як бачите більшості не сподобалося Ваше рішення. Я також ставлю Вам "мінус".
  | 12.11.2007 12:50
Прочел статтю. Потом просмотрел некоторые его фотошопы. Именно фотошопы. Есть что выбрать. Выбрал и для себя кое-что. И прочел несколько его последних статей. Мое мнение. Не дурной. Но как и все украинские патриоты немного эксперсивен. А поступил ли он верно,ушедши с сайта. Думаю что да. зачем ему регистр если он не пользуется возможностю ставить плюсы-минусы (это по его словам). А писать статьи свои для человека без амбиций не к чему. Читал я некоторые его статти и отзывы на них. Знаете что в отзывах на первом месте – зависть к нему. Верно он поступил.