Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Пайташ   народ   читачі інтернетсайтів   майбутнє
-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
19

Коментарі
Странник   | 9.11.2007 17:23
Пайташе діло твоє не вмре!:-)
А що трапилось, навіщо така патетика?
Александра   | 9.11.2007 17:29
У каждого человека есть выбор – писать или не писать, вступать или не вступать, присутствовать на НП или нет. Уважаю любой выбор.
Но неужели низкая оценка фоторепортажа редакцией сайта НП послужила причиной ухода?
Стрілець   | 9.11.2007 17:41
Все, що має початок – має і кінець
Хорунжий   | 9.11.2007 17:41
Друже, хто мене вчив – цілеспрямовано йти до своєї мети, пропагувати власні ідеї, ніколи не відступати, а самі – здались. Ну це не педагогічно, принаймні.

А насправді жаль, Вас не тут вистачатиме.
Ekain   | 9.11.2007 17:44
Рішення прийняте, переконувати не буду. Дуже корисно було з Вами спілкуватись. Ваші позитивні оцінки моїх думок додавали мені натхнення та оптимізму у наші переважно невеселі для українця часи. Зичу Вам більше мудрих дописів на інших ресурсах. звісно ж здоров"я та творчої наснаги. Мабуть, десь зустрінемось. Щасти Вам, Пайташе!
Сезам   | 9.11.2007 17:54
Краще відпочиньте та повертайтеся. Ви самобутній та безкомпромісний автор. Вас не вистачатиме.
  | 9.11.2007 18:26
И так всю жизнь! Лучшие люди нас покидают, а до нашого берега як не гiвно, то трiсочка.
Остается с нами, например, Кр-к. Уж он нам объяснит, и что такое демократия, и что такое свобода слова, и как со всем этим бороться! А Вы уходите, а кто же ему возразит?
Mahasun   | 9.11.2007 18:50
Пане Пайташ, не робіть дурницю...
Олександр Ч   | 9.11.2007 19:07
:) Коли видалили мій матеріал, то навіть шановним не назвали.
Замість того щоб ображатися, краще б опублікували статтю з закликом до змін в політиці модерування – якщо матеріал набирає рейтинг, менший за "-30", він видаляється автоматично, але не інакше. Опублікуйте, ми й підпишемось.
Пане Пайташе, не шукайте ворогів. Нащо вони Вам?
Шукайте друзів.
  | 9.11.2007 19:50
Ничего страшного, теперь Пайташ станет каким нибудь гиренко или еще кем.
Панята работают на НП один за десятерых, под разными именами и кличками. Пайташ, колись, как теперь называться будешь?
  | 9.11.2007 19:52
Пайташ не уходи. Кто еще так нас рассмешит и позабавит "мощным" интеллектом.
  | 9.11.2007 20:09
Ого, ось це так накіпіло. А може все ж послухаєш Сезама. Відпочинь і повертайся.
Ображатись на НП це гибле діло, ми ще з дитинства знаємо, що ображатись це не мати кращого аргументу (якби сумно воно не звучало). Звичайно важко, коли НП не фізичне. Бо в крайньому випадку міг дати в дупу (також аргумент), а так їм це на руку бо менше "роботи".

Ось наприклад десь 1,5 місяця тому, Макросян понаписувала ком-і під Глушко, а потім писала, що це глюки. Я написав, що вона і є Глушко.

Ні, я не проти виступів під різними ніками авторів. Я проти, що вона нахабно 1,5 міс. всіх бреше. Будучи спійманою твердить далі про глюки, а НП їй допомагає, стерає мої ком. Не всі правда, розумно діє.

Іван
Андрій Діцик   | 9.11.2007 20:12
Нарешті! Хоч одним клоуном на Народній правді стане менше!
Проте, Пайташе, нам і без вас вистачатиме дивакуватих маразматиків. Один Вітор Тригуб та його "музеї" чого варті! Тож, як написав Странник,
діло твоє не вмре!:-)