Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   маленький українець Пайташ

Комусь в печінках Україна, а комусь Пайташ остогид...

Пайташ | 5.11.2007 12:55

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
20

Я розумію, що не всім мешканцям України до вподоби держава в якій вони живуть. Декому з старшого покоління бажалось би повернутися в Союз недєлімий, а декому з молодих хотіло б ся жити в одному із штатів чи то США чи то ЄС... Так і читачам і зареєстрованим на сайті – одним Пайташ подобається інші... його б в "гробу бачити хотіли б "...

Чому деяким мешканцям України не подобається Україна? Причин багато. В одних мова українська – мова плебеїв. В одних – те що українці рабами їх перестають бути. В одних тому, що вони взагалі не люблять жодну країну... навіть ту – мовою якої користуються (а чи люблять вони хоч себе?навряд...) Причин до нелюбові багато.

А що тоді говорити про мене... Простого смертного. Увірвався на сайт, ніби повітруля (не пояснюю цього терміну на моїм діалекті, але розумні догадаються). Почав прублікувати статті та фоторепортажі. Ну якщо з статтями великих заперечень немає... Хіба що час від часу вони блокуються, знімаються з сайту, то що..., то з фоторепортажами просто біда. Не встигають інші за Пайташем. І це їх нервує. А я нічого більше крім України не публікую. Я не подорожую по країнам незнаним, не знаходжу іноземні рарітети (так любі для декотрих), я просто рекламую свою Батьківщину. Її красу. Деякі згідні щоб для мене навіть спеціальний фотосайт створили (але не питаються мене, чи хочу я на ньому публікуватися) твльки щоб мене не бачити на сайті Народної правди. А ви думаєте, що інших сайтів, де можна публікувати фото немає? Є!!! Але я патріот сайту Народної правди. І вигнати мене звідси може тільки ЇЇ РЕДАКЦІЯ І ЇЇ МОДЕРАТОРИ. А не ті що я їм чомусь не подобаюся. Я маленький українець. Але я активний українець. І люблю свою Україну. Люблю українські сайти. І любимим (поки, що) сайтом – є сайт Народної правди. Не хочете мене бачити на ньому? Умовте НП заблокувати мене. Але заблокувавши мене як догписувача, не зможете заблокувати мене як коментатора!!! Ось тоді вже стережіться.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua