Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/life/4725c3d02d5c5/

Юний будьонівець – Нестор Шуфрич

Пайташ | 29.10.2007 13:28

Мотиви цієї статті мені навіяла стаття в УП, що Шуфричу подарували будьонівську шаблюку.

Нестор з шаблею. Це було б доцільним, якщо б це було про Нестора Махна. Але Шуфрич не Махно. Він навіть не Петька – денщик Василя Івановича Чапаєва. Він так – щось. Хоча і з грошима. Але і гроші не його, а наші. Тобто в нас вкрадені, ще в ті часи коли все крали кому було не лінь, але основне в кого замість совісті щось інше виросло. А в нашого візаві і то з дефектом.

Я просто вам про один життєйський епізот з минулого.

Коли наш Нестор прихатизував собі одне з лісопереробних підприємств в славному Тячівському районі (тепер це підприємство продано бізнесменам-генералам і виробляє труни длі Німеччини з високоякісної карпатської деревини) ми звернулися до нього за підтримкою. Бо колись наше підприємство поставляло це підприємство певною продукцією-комлектуючими. А так як більшість підприємств з якими ми мали стосунки вмерло, то кожен інвестор цікавив нас. Тому ми і звернулися до нього (Нестора) як потеційного інвестора. То що ж ви думаєте він відповів нам. Він відповів. А мені нас... на вас і ваших робітників... Я думаю перепрофілювати підприємство... Але такі як цей Нестор нездатні до розвитку, вони здатні тільки до знищення. Ось і продав він це іншим. Які зробили з високорентабельного підприємства -фабрику чорнових заготовок гробів, бо навіть шліфовку і пофарбування їх здійснюють вже в Німеччині. А що наш Нестор – він вже міністерство надзвичайних ситуацій до гробу доводить. Такі то справи шановні. А їм це і треба – Україну похоронити за допомогою несторів... А при чому тут шаблюка ви скажете. Шаблюка для форсу. Щоб хоч щось між ногами метлялося!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua