Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Будьонний   революція   Нестор Махно і його антипод нЕСТОР шУФРИЧ
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
14

Коментарі
  | 29.10.2007 15:47
життєйський епізот
наше підприємство поставляло це підприємство
Шаблюка для форсу. Щоб хоч щось між ногами метлялося!
і т.д. і т.п.
Українська мова просто ридає!
Пайташ   | 29.10.2007 16:45
Незарегистрированный пользователь:
життєйський епізот
наше підприємство поставляло це підприємство
Шаблюка для форсу. Щоб хоч щось між ногами метлялося!
і т.д. і т.п.
Українська мова просто ридає!
Ytvf oj crfpfnb gj cens. nj yt rf;snm ysxjuj
А тепер це перекладіть собі на українську. Шифр дуже простий. Тільки з використанням клавіш компютера.
Олег Ус   | 29.10.2007 19:42
Gfqnfi! Gfqnfi! Z dfv cnb[b gjcbzof.^ f ds nfre [y. gbibnt!
Сезам   | 29.10.2007 23:09
Пане Пайташ, Вам знов мінусів понаставили? Тож дошкуляєте різних несторів. Ставлю Вам + за статтю.
  | 30.10.2007 08:29
Сезам:
За що +???
Друже, де Ви тут статтю побачили?
Та ставте. Придурку старому буде приэмно...
Пайташ   | 30.10.2007 11:19
Сезам:
Пане Пайташ, Вам знов мінусів понаставили? Тож дошкуляєте різних несторів. Ставлю Вам + за статтю.
Я їм не дошкуляю. Я просто їх викриваю. Їх гниле нутро і їхню немічність. Але амбіцій в них!!! Елітою себе вважають.
А мінуси чи плюси. Ось беріть приклад з Хандусенка. Має мінуси, а все одно і пише і в коментарях участь приймає. Хоча і знає що неправий, але неправоту свою захищає. Правда він не настільки ворог українців, як холуй наших ворогів. Але його холуйство платне. Отож кожен живе як може. А нам залишається своє робить. Творити Україну!!! І боротися, як з ворогами так і з їх холуями.
Пайташ   | 30.10.2007 11:23
Незарегистрированный пользователь:
Сезам:
За що +???
Друже, де Ви тут статтю побачили?
Та ставте. Придурку старому буде приэмно...
Я дійсно при (дураках) дурнях таких як ви. Але що поробиш, се ля ві (як кажуть французи). І мені дійсно приємно, що вам не приємно. А те що ви в дискусії під цією, по вашому, нестатею...Це вже щось значить. Значить, що це вас і таких як ви – пече.
Сезам   | 30.10.2007 15:18
Пайташ | 30.10.2007 11:19
Сезам:
Пане Пайташ, Вам знов мінусів понаставили? Тож дошкуляєте різних несторів. Ставлю Вам + за статтю.
Я їм не дошкуляю. Я просто їх викриваю. Їх гниле нутро і їхню немічність. Але амбіцій в них!!! Елітою себе вважають.
За Вашу працю і підтримую.
Пайташ   | 30.10.2007 15:49
Сезам:
Пайташ | 30.10.2007 11:19
Сезам:
Пане Пайташ, Вам знов мінусів понаставили? Тож дошкуляєте різних несторів. Ставлю Вам + за статтю.
Я їм не дошкуляю. Я просто їх викриваю. Їх гниле нутро і їхню немічність. Але амбіцій в них!!! Елітою себе вважають.
За Вашу працю і підтримую.
Дякую Сезаме!
А те що незабаром ми будемо з Хандусенком поруч в таблиці рейтингів – мене взагалі не турбує (хай це турбує редакцію сайту з її правилами). Легше нас – антиподів буде розшукувати в таблиці. Адже на сайті щирих українців, що ставлять мінуси Хандусенку не менше ніж ворогів України, що ставлять мінуси мені. Хай ставлять. Це їх право у відповідн до правил на сайті
Андрій Зозуля   | 2.11.2007 17:22
А чому це усі підприємства, з якими ви мали справу, вмерли? Їх що притискали?