Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Присвячую   автор-автору тощо
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
10

Коментарі
Елена Маркосян   | 28.10.2007 23:08
В писателях у нас вроде пока один ходит:)
Это кто ж у нас тут писатель?
Олег Ус   | 28.10.2007 23:13
Это кто ж у нас тут писатель?
А не скажу! Он и так, даже в коментах к материалам, дает ссылки на свои "литературные произведения", – и в моих услугах по самовосхвалению не нуждаеться. И – не достоен!:)
Beware   | 29.10.2007 02:57
Странник:
...Место здесь такое серьёзное, почти Союз писателей.
Напишешь что-то низменное, на УП начнут переживать, что понижается уровень.
Щось нице про Путіна? Він же ваша муза, не вважаючи на "філософію"?
Олег Ус:
...Большинство и прям за Украину и от ее имени – но только до той поры, пока сказать нечего, а сказать у них всегда есть чего, особенно если с угрозками:)
Дивіться, спрацювало! Нарешті бал самотніх читачів важко перевалив у плюсовий бік. Правда, на чужих кістаках, але це дрібниці! Продовжимо ковбасити один одного, це ж так весело! До речі: цікаво, хто вам погрожував і як сильно ви злякалися?
Олег Ус   | 29.10.2007 09:24
Beware Нарешті бал самотніх читачів важко перевалив у плюсовий бік. Правда, на чужих кістаках,
"Щановно украинська громадо", "люби друзи" тощо – давно являються "торговим брендом" иных, – как и привычка обращаться к массам.:) Где Вы увидели "чужие кости"? Стишок мой, а то, что его на его изложение меня вдохновило творчество пана Пайташа – так потому и посвящается ему! Довольно распространенная практика, не на так ли?
А по ашему предложениею "весело ковбасить одне одного" и как при этом "погрожувать" – совершенно свежий пример: коменты к материалу Елены Маркосян "Тимошенко хотела, но Ющенко не дал" – читайте, веселитесь!
Beware   | 29.10.2007 17:52
Олежку: маю відстановити порушену мною справедливість: Ваша пародія дуже влучна і вперше погоджуюсь з гідрою
Елена Маркосян:
Понравилось абсолютно попадание в "образ" автора, которому вы написали ответ.
Я про це написала у першому відгуці на цій гілці. Але я чомусь схотіла вчасно витягнути Вас з лучів слави, щоб Ви, боронь боже, не обгоріли на сонці. Це все. Якщо недоотримали загару, я прошу пробачення.
Beware   | 29.10.2007 17:59
Олег Ус:
А по ашему предложениею "весело ковбасить одне одного" и как при этом "погрожувать" – совершенно свежий пример: коменты к материалу Елены Маркосян "Тимошенко хотела, но Ющенко не дал" – читайте, веселитесь!
Перепрошую, але не можу себе пересилити, щоб уважно читати ні таку дурню ні, тим більш, відгуки на неї. Моє життя занадто коротке для того. Тому не можу сказати нічого по темі. Можу тільки зауважити, що за все у житті треба платити. То, може, це заслужений гонорар, ті відгуки?
Олег Ус   | 29.10.2007 19:37
Beware

Дякую! Це що стосується Вашого піклування про стан моєї шкіри та схвального погодження...
а чому – "з гідрою"? Може я про що не знаю?
Трошки вже обридло чути "українофоб", "вишкребок колоніальної імперії", "автор замовного матеріалу" тощо. Так само, як і нічим не підтверджене "Патріот", "герой України"", "спражній"...
Хоча... "В деле расспространения здравых мыслей без того нельзя, что бы кто "паскудой" не обозвал"...:)
Beware   | 29.10.2007 20:47
Олег Ус:
...а чому – "з гідрою"? Може я про що не знаю?
Трошки вже обридло чути "українофоб", ...Так само, як і нічим не підтверджене "Патріот", "герой України", "спражній"...
Хоча... "В деле расспространения здравых мыслей без того нельзя, что бы кто "паскудой" не обозвал"...:)
Маю вас розачарувати: треба попитати у моєї підсвідомості, а вона в мене, не дуже комунікабельна і ми з нею якось не хочемо нічого формулювати саме зараз. Це не означає, що відповіді нема, або вона необоснована. Якщо шукаєте нових "обзивалок", то я їх генерую по натхненню, якого зараз не маю. Промблеми закусали.
Beware   | 29.10.2007 20:54
І, головне, як ви справедливо писали, "не скажу!" Не заслуговує на епітети і пояснення. Багато честі.
Олег Ус   | 29.10.2007 21:02
Не заслуговує на епітети і пояснення.
Тем более – зачем "гидрой" называть, да еще в диалоге, где человек, о коем речь не участвует?

Не хотите – как хотите, в конце концов это истинно Ваше дело. Чешитесь ("проблемы закусали"), доверяйте собственной интуиции и т.д. – лишь бы все это шло на продолжение радостного ощущения Вами Вашей же жизни.:)
Beware   | 29.10.2007 21:52
Спасибо за пожелания и наставления. Уж точно, как аукнется... У нас з Макросян вообще сложно с общением. Как у асинхронных инопланетян. Не то, чтобы это кого то слишком расстраивало. Да и стойкие тут кадры подобрались, непотоплямые, как Елена. Ну и другие. Тут тонких чувств мало, так и оскорбить нечего. Тем болеее, я подозреваю, что всякие перегрызки народ читает, так и за спиной кого обозвать практически невозможно. Демократия полная. Бывайте. Вам тоже всяческих успехов и радостных ощущений.))
Елена Маркосян   | 1.11.2007 22:20
Пайташа надо спасать. Мы его теряем. Он собирается умирать на Тибете:)))
Андрій Зозуля   | 2.11.2007 17:20
+ вірш співчуття