Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
автори   замовні автори   передруки на інших сайтах

Чому нас так ганьблять?

Пайташ | 26.10.2007 09:25

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
15

Я не знаю за яким принципом йде підбір публікацій на сайті "Української правди". Але останні підбори статей, що взяті з нашого сайту "Народної правди" примушують мене думати, що це робиться тільки з метою приниження авторів цього сайту.

Я не журналіст і не письменник. Я – інженер. Але той інженер, якого болить душа за Україну і кожного маленького справжнього українця. Епіграфом до цієї статті я взяв цей коментар:

MarekKiller | 26.10.2007 06:16

Алексей К., я с превеликим удовольствием сделал то же самое – "опустил" сексуально озабоченную дамочку исчо на один пункт. Если г-жа Маркосян профессиональная журналистка, то я – верблюд. И ваашше ей стоило бы завести в инете сайт типа "Домов" Ксюши Ссучак, а она все "Люблю военных, военных, военных!"


Я не знаю, чи Марек Кіллер верблюд, чи ні. А те що він вміє висловлюватися і друкувати на клавіатурі компа підтверджує – не верблюд. Бо верблюди цього не вміють. Тим більше я не вправі судити про професійний рівень, як журналіста пані Маркосян... Але замовність її публікацій є очевидною... І те що вони перед публікацією проходять цензуру – також є очевидним... Бо при особистому листуавнні з нею вона здалася мені нормальною, досить поміркованою людиною, але загнаною в куток певними обставинами і матеріально залежною від певних осіб...

Але я не про пані Маркосян особисто. Я хочу декілька слів сказати про всіх тих що працюють на замовлення – ПІД ЦЕНЗУРОЮ. Замовність певних статей є очевидною. Очевидним є і блокування статей певних авторів, а то і зняття їх з сайту. Але ця практика є закономірною. Бо хто платить – той і музику замовляє.

Мене дивує інше. Для чого поважні мною люди, що разом зі мною співпрацюють на сайті "Народна правда" роблять коменти під явно замовними статтями? А тим більше під статтями тих авторів – про яких достеменно відомо, що пишуть вони тільки на замовлення? Хочете для розвитку свого кругозору читати їх? Будь ласка. Але для чого робити свої коментарі під цими статтями? Не ліпше написати свою статтю, як аналіз прочитаних замовних статей. Я думаю, що це було б корисніше. Ну а на останок для тих хто вибирає статті для подальшого розміщення на інших сайтах. В нас є талановиті і журналісти і не журналісти, що пишуть не гірше ВЕЛИКОГО ПИСЬМЕННИКА-ХІРУРГА АНТОНА ПАВЛОВИЧА ЧЕХОВА. Ось і використовуйте їх публікації. Побачите. Від цього виграють і ваш сайт і читачі, що будуть читати такі публікації. Щасти вам у підборі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua