Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Учасники сайту   відносини на сайті   правила сайту

Чому я не радий і що мене тішить

Пайташ | 18.10.2007 11:52

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
12

Мої "палкі друзі" постійно хочуть мене вкусити, але це їм не вдається і вони не задоволені. Але шановні, сайт Народної правди – не для вияснення особистої приязні-непрязні, а для вирішення болючих проблем в нашій державі, для пропогування досягнень, для реклами чудової природи України для всіх хто може і хоче це бачити і ще багато для чого...

Епіграфом до цієї своєї статті я вибрав саме цей коментар:

Левко Свобода | 18.10.2007 07:57

sane:

А я от ставлю "плюс" Пайташеві, хоча з його поглядами

Ви не уявляєте, як Пайташ буде радий! Тепер він ваш навєкі! Бо ті плюси-мінуси його переслідують наче фашисти штірліца, – так, що він заради кількості балів готовий виставити на показ свій маразм.

З іншої сторони – чим би дитя не тішилося... Але ж і не дитя вже, й тішитися не перестає...


Шановні читачі.

Невже ви не зрозуміли, що при моїй активності на сайті, та і інших, що працюють не менше активно – рейтинг "симпатія-антипатія" не грає жодної ролі. Бо досить зареєструвати нік під одним адресом то мій рейтинг при 223 публікаціях може відразу зрости, або навпаки впасти на 223 пункти, а зареєструвавши три, чотири такі ніки-проліски на 669 і 892 пункти відповідно.

З кожним днем кількість моїх публікацій росте, отож росте і імовірний ріст або падіння мого рейтингу.

Якщо ви працюєте заради рейтингу, то вибрали невірний шлях. Ще нікому амбіції не допомагали. Так, на короткий час, амбіції можуть допомогти возвеличитися, але потім падіння так вдаряє по самозакоханості, що інколи доводить, таких амбітних, до деградації. В молодості в мене були певні амбіції, але в ті – комуністичні часи ця якість людини не віталася, тому мене швидко відучили бути амбітним і слава Богу. А відучивши мене від амбіцій, я ще позбувся і азартності, став поміркованим. Ідеалізм перетворився у мені на реалізм. Але залишилися мрії і нестримна тяга до незвіданого і нового. Такий вже я є. Мій вік додав мені статечності і глибини та широти знань. Але мозок мій і на сьогодні працює як в маленької дитини – як губка, що все всмоктує. А якщо хтось мене звинувачує в старечому маразмі – це його проблеми, мабуть ця особа і володіє цим старечим маразмом. Бо для маразму не обовязково бути старим за віком, досить бути старим за поглядами і намаганнями.

Ото ж шановні ви маєте завжди бути по дорослому поміркованими і по дитячому допитливими. Тільки тоді ви чогось зможете досягти в своєму житті.

І не дивіться на свої і чужі рейтинги, а працюйте. Публікуйте статті, фотопублікації, коментуйте. Ведіть індивідуальну переписку. І не хаміть. Хамство не прикрашує жодну людину. Я думаю, що жоден учасник сайту, що звертався до мене індивідуально не ображається на мене, що я не надав йому уваги, не відповів йому. Бо для мене головним критерієм є не друг-ворог, а те що до мене звертається ЛЮДИНА – з проханням про допомогу, просто пополемізувати, чи по будь якому іншому питанню.

А КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО НА УВАГУ.

Успіхів у вашій праці на благо нашої рідної Батьківщини-України.

Щасти вам.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua