Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Японія   японці   японська мова   подружжя   заміж   кохання   любов

Кохайтеся дівчата та не з японцями

galya | 23.09.2007 12:58

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Чому не варто виходити заміж за японця?

Кохайтеся дівчата та не з японцями
Ще за часів совка золотою мрією багатьох жінок було вийти заміж за багатого іноземця і жити в розкоші за "бугром".

Такий стереотип працює ще й досі. На превеликий жаль.

Ідеальним варіантом вважаються європейці, далі йдуть американці, і вже якщо зовсім нікого немає то можна і за багатого азіата, зокрема за японця. Але не все так гарно в міжнародних подружжях як здається. Про Америку і Епропу не знаю, тому писати не буду, а в Японії живу, тому про неї нерідну і напишу.

Як ви думаєте, чому японці ідуть в Україну за нареченими?

По-перше, в Японії продається сила силенна порнографічної продукції українського виробництва, тому японці добре уявляють, що їм потрібно.

По-друге, у японців в голові сидить образ вродливої білявки з великими цицьками, нав'язаний їм голлівудськими кінофільмами. Але в Америку за нареченими не дуже, то і поїдеш, бо в Америці і своїх кавалерів вистачає. В американок і статки не менші ніж в японців і ставлення до азіатів дещо дискримінаційне.

А от українки саме те. Виглядають як лялі з голлівудський фільмів, але за пів ціни. А потрібні українські дружини японцям ось для чого: щоб порівняти побачене на порновідео з оригіналом і щоб показувати свою дружину як ляльку на заздрість друзям. Про любов і мови нема.

А чому ж їдуть наївні українки за японців?

Спрацьовує вищезгаданий постсовковий комплекс щодо іноземців. Хочеться легкого і заможного життя.

Японія вбачається райською країною, а японський чоловік – мішком з грошима. Японія на справді дуже розвинута і цивілізована країна, але є декілька недоліків, які перетворюють рай на пекло, і про які українські дівчата знати не можуть до одруження.

Перший недолік – це брак спілкування. Живучи в Україні, ви ніколи не дізнаєтесь, що це таке. В Україні спілкування так багато, що його можна експортувати, але в Японії спілкування – це розкіш. Не заглиблюючись у роздуми чому так сталося, наведу приклад.

Уявіть, що ви живете на комфортабельному безлюдному острові. У вас є все. Ви можете купити все. Але все це стає страшним маревом, якщо навколо немає людей.

Це приблизно як ви будете почуватися в Японії. Формально люди навколо є, але вони чи не хочуть (бо втомлені, чи жахаються іноземців), чи не можуть (бо ви не знаєте японської мови), чи нездатні (бо спілкуватися теж треба вміти) з вами спілкуватися.

Спочатку Японія справді видається раєм. Але коли мине під року ви почнете розуміти, що щастя не в грошах і спілкування теж має не абияку цінність.

Ось типовий день української дружини в Японії:

Ви прокидаєтесь десь опівдні. Чоловіка звісно нема, на роботі. Йдете до супермаркету закуповувати продукти, чи йдете купувати собі новий одяг, якщо ви звісно не в якомусь забитому селі (що дуже й дуже часто буває у випадку з українками). Повертаєтесь додому, готуєте, дивитесь з огидою телевізор (бо дурнуваті ведучі весь час чогось сміються). Десь годину чи дві по телефону розмовляєте з мамою чи з подружками в Україні. Вечеряєте. Знову дивитесь з огидою телевізор і лягаєте спати десь опівночі. Чоловіка ще нема, на роботі. Чоловік повертається десь о першій годині ночі на підпитку і лягає спати. На цьому день закінчується.

І так щодня!!! Ніякого спілкування. Здуріти можна. Ви розмовляєте хіба що з своїми рідними в Україні. Якщо ви ще і не знаєте японської мови, то це глина. Коли будете їхати до Японії візьміть по кілограму снодійного і заспокійливого.

Другий недолік вже інтимного характеру.

Секс лише по вихідним і на великі релігійні свята. Японці дуже, ну дуже багато часу проводять на роботі. В них просто енергії не вистачає на секс після роботи. А це, я вам мушу сказати, не менш серйозна проблема ніж спілкування. Нерви стають ніякі. Чоловіка хочеться вбити, але ж коли, якщо він весь час на роботі.

Звичайно інколи трапляють щасливі подружжя. Але в таких випадках українка, як правило, добре знає японську мову і познайомилися вони не через агентство в Україні, а як звичайні нормальні люди: закохалися, зустрічалися і потім одружилися.

Отже, дівчата, якщо ви не хочете страждати від неврозів в якомусь забитому японському селі, гарно подумайте чи воно вам треба виходити заміж за японця.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua