Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Час навчатися дипломатії


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

18 вересня відбулася зустріч представників Клубу молодих дипломатів України, Ліги політологів-міжнародників "Дипкорпус" із виконавчим директором Фонду "Відкрий Україну".

У ході розмови відбувся обмін думками щодо планів роботи організацій та подальшої співпраці. Співрозмовники, а це яких були І. Заводовський, Т. Темнюк та О. Луцевич, дійшли висновку про співпадіння загальних цілей, серед яких сприяння професійному зростанню молодих спеціалістів у сфері міжнародних відносин, поліпшення іміджу України у світі, підвищення загальної компетенції суспільства у галузі міжнародних справ та розвитку публічної дипломатії.

Були погоджені напрямки співробітництва, та накреслені пріорітети на найближчий час. Серед яких чільне місце посідає проведення публічних та наукових заходів.

Подія також знаменує собою нову фазу розбудови братства фахівців з міжнародної діяльності.Адже наразі відкриваються можливості спілкування та обміну досвідом чинних та майбйтніх українських дипломатів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua