Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
державна служба   Конституція   рівні права громадян

Держслужбовці

Пайташ | 7.09.2007 12:12

-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
12

Інколи наші політики, наша еліта просто дивують своєю некомпетентністю в знанні Конституції України. А конституція стверджує. Всі громадяни рівн між собою...

Остання ідея нашого Президента здивувала. Президент хоче надати статус держслужбовця вчителям і лікарям. Ну мабуть ще якось сьогодні можна пояснити цей статус для чиновників державних і місцевих органів влади, для депутатів, суддів, працівників силових структур. Такий статус підійшов би і військовим. Але давати статус держслужбовця вчителям і медикам – дивна затія. І це коли є приватні і державні школи і вузи, приватні і державні лікарні. То що ж в державних вчать краще ніж в приватних, чи лікують краще. Адже статус держслужбовця надає його власнику додаткові привілеї і більшу пенсію. То що ж одні вчителі і медики будуть з превілеями, а інші без них? Дехто каже що в державних школах і лікарнях працюють на державу Україна... А що в приватних на якусь іншу державу працюють?

Конституція України закріпила за громадянами рівні права. І треба приводити до букви Закону відносини, що не відповідають цій букві, а не продовжувати множити протиріччя між своїми громадянами. Передвиборна агітація є пердвиборною агітацією, але це не дає права навіть Гаранту Конституції зневажливо ставитися до цієї Конституції. Зробіть тоді в державі рабів і рабовласників. Зрозуміліше буде. Бо народишся рабом – рабом і помреш. А рабовласник і в психлікарні -рабовласник. Але ми не раби. Чи я не правий?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua