Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
катастрофи   слова і посадовці

Що в тверезого в голові (на розумі), то в нетверезого на язиці

Пайташ | 5.09.2007 11:14

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
11

Деякі наші урядовці і політики краще б мовчали. Бо кожне промовлене ними слово виставляє їх в неприглядному світі. Якщо не сказати більше. А більше казати не будемо. Це справа медекспертизи, а не наша.

Що в тверезого в голові (на розумі), то в нетверезого на язиці
Є в нашому уряді дві цікаві постаті – Рудьковський і Шуфрич. Якщо останнього народ вже прозвав – головною катастрофою України, то першого мабуть скоро будуть кликати – наш рідний Бен Ладен. Хіба може тверезомисляча людина, я вже не кажу про посадовців, а тим більше посадовців найвищого рівню навіть подумати про те, що цей міністр каже привселюдно. Ну я ще можу зрозуміти деяких журналюг, що ганяються за сенсацією, для деяких і репортаж з психіатричної лікарні був би сенсацією... Ексклюзивом...

Але міністр? Міністр найбільшої європейської держави мав би думати перед тим як щось бовкнути. Бо говорити слово тут не підходить. Говорять, розмовляють люди поважні, тверезі, розумні. А ця особа, що не її слово – то ляп, що не рух – то незграбність. Сказано же – проффесіонал...

Але на всю країну таке говорити, та ще і на Президента України і його апарат. Вибачте, але я стаю задумовуватися, а чи є в нашій країні служба безпеки, прокуратура, суд. І що то в нас за Премєр-Міністр такий, що тримає таких міністрів. Чи може я неправий?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua