Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сила волі українця

Пайташ | 31.08.2007 14:31

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
17

Про те що нащадкам козаків, тим що зупинили навалу мусульман на Європу, тим що в кінці кінців Бог дарував держав не личить впадати у відчай. А братися за нелегку працю навести лад не тільки у своїй країні, а і у всьому світі – присвячується моє ессе.

Я думаю. що до цього ессе булоб доречним полотно Рєпіна "Козаки пишуть листа турецькому султану".

Але я про інше.

Українці. Брати мої. Де б вас доля не розкидала по світу, ви, маєте памятати, що ви діти великого народу. Діти народу Великої Русі, діти Трипілля, нащадки аріїв, що асимілювалися серед народів світу і не вважали цю асиміляцію за ганьбу для себе. Бо своєю асиміляцією вони дали народам світу ЗНАННЯ і ВІРУ В ЄДИНОГО БОГА. Не бвда що це продовжили інші народи, а навпаки похвала нашим предкам. А тепер знову настав наш час. Діти Адама і Єви виконаймо заповіді Отця Бога нашого і Спасителя від наших гріхів Ісуса Христа.

Хворі. Немічні. Мобілізуйте свою волю. Здорові і працездатні. Проявіть свою силу. Старі і мудрі. Використайте свій розум. Витязі, лицарі, козаки. Станьте на бій з ворогом своїм і людства і поборіть його.

З вами всіма Бог і його сила. І коли визволення вже буде на горизонті не зупиняйтеся, продовжуйте своє змагання, свою боротьбу. Навіть коли Україна стане прикладом для всіх. Не спиняйтеся а продовжуйте своє вдосконалення і вдосконалюйте світ. На вас звернуті погляди немічних і слабких духом. Допоможіть їм. Вас відчувають сліпці. Будьте їх очима. Вперед українці-русичі. З вами Бог і його сила. Хай ісполниться воля Бога нашого!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua