Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
унікальність дітей   здібності   діти   обдаровані діти   вундеркінди   дети

Вундеркінди України

Пайташ | 1.08.2007 14:11

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
14

Недавно побачив по СТБ передачу про обдарованих дітей. Їх ще називають – вундеркіндами. Мене вразила розповідь про наймолодшого професора – Андрія Слюсарчука.

Вундеркінди України
Може хтось з читачів сайту і знайомий з Андрієм Слюсарчуком – наймолодшим професором-нейрохірургом. А може і він сам заглядує на наш сайт. Мене вразило не те що він вміє. А те що дорослі – роблять із звичайних дій своїх дітей – надзвичайне. Андрій знає, що в його діях немає нічого надзвичайного і намагається це довести, але його ніхто не хоче слухати.

В одній з своїх публікацій, я вже писав, що всі діти є обдарованими. Тільки правильний підхід до розвитку дитини може створити особистість. Але егоїзм дорослих часто шкодить майбутньому таких дітей. Дорослі відбирають в них дитинство, засмічуючи їх розум дорослими проблемами, які самі не можуть вирішити і... в кінці кінців дитина ламається, їй все набридає. Доля Андрія не зламала, але забрала в нього дитинство. Коли його запитали, що йому найдорожче він показав музикальну ляльку-медведика і ввімкнувши його сказав – ця музика. Сама примітивна музика була для нього найдорожчою – музика дитинства, яку в нього відібрали дорослі. А щодо надзвичайних його здібностей – то просто в нього сильно розвинуті сенсорні відчуття, що дає йому можливість вловлювати найменші скорочення мязів людини і цим же пояснюється гіпнотична дія на людей і навіть на тварин. Але гіпноз – небезпечна штука не тільки для гіпнозованого, а і для гіпнотизера. Бо при його застосуванні проходить роздвоєння, розтроєння і т.д. свідомості людини. Це веде до тяжкого психічного захворювання. Від гіпнозу (його застосування) постраждав Зігмунд Фройд (Фрейд), закінчивши свої дні пацієнтом психіатричної лікарні.

Так, що коли бачите в своїх дітях щось особливе – розвивайте це, але не на шкоду їх дитинству, їх дитячим забавам. Не забирайте в своїх дітей дитинство. Справжнє дитинство повернути неможливо. Можливо повернути тільки дитинчатість, а це – психічне захворювання.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua