Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
гуманізм   людська душа   педагогіка
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
2

Коментарі
Олег Ус   | 12.07.2007 03:15
Ірино! Ще "один проснувся". Вітаю з появою, але багато в чому згоден з Веддаари. Було б цікаво знати Ваше бачення освіти та виховання. Бо відповіді на те, що таке "Українська освіта" (за паном Самсоном) напевно не може бути.:)) Бо йому "стає то просто шкода, то дійсно страшно: кого ж вони виховають?" коли "інколи дивишся на наших вчителів" – Він вже освідчений. Навіть вихований. Навіть – добре. Може завдяки таким, як Ви. Бо на Вас дивитися – справжнє задоволення. Не їдіть від нас! НП – різний, але щирий! Ви та Ваші роздуми справді цикаві! Щастя та родості! Успіху!
Пайташ   | 12.07.2007 08:18
Олекса Косар:
Таке враження, що працівники Міносвіти ніколи в школі не працювали.
І ще одне: суспільство не має права вимагати від учителя більше, аніж дає йому...
А це не тільки в Міносвіті. Працівники більшості міністерств не працювали на виробництвах своєї галузі. А теперішнє керівництво міністерств взагалі з "вулиці" набирається, по принципу "особистої відданості", а не по принципу "професіоналізму". На цей рахунок в радянський період кадровий підбір був чіткішим. Хоча і тоді було багато казусів. Але це вже була політика відданості більшовицькій ідеї. І особливо це було помітно в культурі і освіті.
Пайташ   | 12.07.2007 08:21
Олекса Косар:
Заголовок мені не подобається... Маси? Хм... Які ще маси?... Ми – народ!:))
Але є і ті, що себе з українським народом не індетифікують. А гуманізм не завадить і їм. Так що вірно: – у маси.
Пайташ   | 12.07.2007 08:28
Олег Ус:
Ірино! Ще "один проснувся". Не їдіть від нас! НП – різний, але щирий! Ви та Ваші роздуми справді цикаві! Щастя та родості! Успіху!
Олеже!
Ви на себе наговорюєте. Ви не такий як Веддаари. Ви суперечливий, впертий, мені мабуть одні мінуси ставите, але ви особистість, хоча ваші відповіді мені не завжди імпонують, а статті і поготів. Ось те, в чому ви докоряєте Ірину, застосуйте до себе, до своїх статтів... і ціни вам не буде.
Веддаарди   | 12.07.2007 10:33
Олеже!
Ви не такий як Веддаари.
Дык, яное дело! Пайташ, если бы Вы начали считать меня личностью – я бы оскорбился!
Ірина Крикавська   | 12.07.2007 11:33
Народ, маси, люди! Дякую вам за гумор!
Ні, справді, проблеми слід обговорювати, безперечно...Але не піднімати...Бо як лежать собі- хай собі тихо лежать і нікому не заважають...Я от висловила свої думки – а не писала опуси із посиланнями, цитатами...І вже сьогодні мені не все подобається- але сьогодні я вже інша ніж учора – тому до вчорашньої мене втручатися не буду...

А питань дійсно багато цікавих – насправді ми часто в Україні вирішуємо питання в межах своєї хати, не дивлячись що робиться у світі...Наприклад мені сподобалась ініціатива про виховання патріотів або космополітів... Але думаю, все рівно питання стоїть некоректно.
Ірина Крикавська   | 12.07.2007 11:37
бо космополіт – це не обовязково національна сирота, а патріотизм це не обовязково національне хуторянство.
Слід розвивати толерантність, взаєморозуміння і любов до ЛЮДИНИ – але не маємо права забувати, що ми можемо і повинні гордитися своєю історією, памятати її, любити кожну цеглину наших будинків, над якими працювали наші батьки, радіти нашим полям, над якими чаклували наші діди...
Однозначно дитина повинна відчувати себе частиною світу. глобального світу, розуміти загальні людські цінності, не переймат инаціональних і етнічних упереджень і стереотипів. Але дитина повинна знати, хто вона, звідки пішло її коріння, гордитися своєю національністю, принести у світ щось своє, некопійоване
IoannKo   | 12.07.2007 12:22
Ірина Крикавська:
патріотизм це не обовязково національне хуторянство.
Треба цю фразу на першу сторінку форуму.
Гетьман   | 12.07.2007 13:28
Ірина Крикавська:
Нам, виявляється, цікавіша політика і футбол за майбутнє наше і наших дітей...
Та що скажеш тут, ми чоловіки, що ще добавляти? Якщо ж всі почнуть за виховання дітей дбати, то хто за державу подбає?-Подбають звісно, тільки чужинці-вони вже так виховають тих дітей, що плювати будуть на своїх матерів...

Тому нічого вже тут нас так картати, за те що уваги мало приділяєм освіті, бо крім цього є ще медицина і ще багато чого іншого, що зара відсунолось на другий план.
І як на мене, це обєктивний процес. Сучана і освіта і медицина сьогодні вимає великих фінансів, а де їх взяти як політична система провалена. Час знахарок пройшов-лікуються закордоном.
Гетьман   | 12.07.2007 13:36
IoannKo:
Ірина Крикавська:
патріотизм це не обовязково національне хуторянство.
Треба цю фразу на першу сторінку форуму.
Патріотизм-це взагалі ніяке не хуторянство. А в Україні національного хуторянства ніколи і не була, бо наші націоналісти в більшості своїй-це свідомі українці, що відчувають причетними себе до Великого Українського Народу, а не тільки до якогось хутору... Така фразу завжди намагались використати саме проти таких людей, що принизити їх в очах радянських людей, які починали сумніватись.

Тому в мене питання, для чого вам витягати цей ярличок і проти кого він має бути звернений? Де ви бачили цих патріотів хуторянців?
Ірина Крикавська   | 12.07.2007 13:51
Гетьман:

Тому в мене питання, для чого вам витягати цей ярличок і проти кого він має бути звернений? Де ви бачили цих патріотів хуторянців?
Я тут про те, що не варто протиставляти патріотичне виховання і виховання в дусі любові до цілого світу. Тільки це малося на увазі. А от інтерпретувати можна як завгодно.

До речі, якщо про ярлички не згадувати – вони перетворюються у стереотипи. Лише обговорення проблем вирішує проблеми, замовчування – консервує їх.

Поговоримо?
  | 12.07.2007 15:13
Ти молодець, я тебе повністю підтримую!!!!!!!!!
Гетьман   | 13.07.2007 09:43
Ірина Крикавська:
Гетьман:

Тому в мене питання, для чого вам витягати цей ярличок і проти кого він має бути звернений? Де ви бачили цих патріотів хуторянців?
Я тут про те, що не варто протиставляти патріотичне виховання і виховання в дусі любові до цілого світу. Тільки це малося на увазі. А от інтерпретувати можна як завгодно.

До речі, якщо про ярлички не згадувати – вони перетворюються у стереотипи. Лише обговорення проблем вирішує проблеми, замовчування – консервує їх.

Поговоримо?
Мав би час-залюбки!
І маленьке уточнення, про які проблеми і ярлички йдеться, раз ви заперечили доречність мого запитання?
Ірина Крикавська   | 13.07.2007 12:58
Гетьман:
Ну якщо не маєте часу поговорити – то не будемо тягнути кота за хвоста)))
Гетьман   | 14.07.2007 11:46
Ірина Крикавська:
Гетьман:
Ну якщо не маєте часу поговорити – то не будемо тягнути кота за хвоста)))
Правильно, чого багато говорити-зразу до діла, і вже дивись переживати треба буде за освіту і гуманне виховання своїх дітей. (дайте смайлик сюди будь-ласка).