Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дівчина із іншого життя

Kittik | 26.06.2007 11:18

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
4

Вона розуміє мову вітру. Вона вміє слухати музику нічної тиші.

Дівчина із іншого життя
Її очі кидають виклик. Вона любить червоний колір. Вона п'є чорну гірку каву з коньяком і курить тонкі жіночі сигарети. Вона любить гуляти одна вечірнім самотнім містом, що вже тоне у сні. Вона ховає очі від чужих допитливих поглядів. У її зелених очах відбивається давній біль, у її душі печать торішньої сірої осені. Вона ненавидить і любить життя одночасно. Вона не приймає усталені правила гри і вірить у свою здатність диктувати долі свої умови.

Її називають сильною та жорстокою, вона ж боїться що надано невпевнена, наївна і слабка. Вона боїться що не зможе більше плисти проти течії і захлинеться у брудній річці життя. Ії вважають жорстокою, та її серце сповнене любові. ЇЇ вважають зверхньою, а вона просто стомлена від пустих розмов, випадкових знайомих, сигаретного диму і чиїхось безсоромних поглядів. Вона ненавидить брехню і давно відмовилась грати роль. Вона просто прагне бути собою.

Вона любить джаз і світло свічок. Вона розуміє мову вітру. Вона вміє слухати музику нічної тиші. Вона вміє передбачати чужі долі. Вона вміє варити приворотне зілля і тінню з'являтися у снах. Вона знає божевілля кохання і божевілля самотності.

Вона пам'ятає присмак осінніх дощів. Вона пам'ятає тепло чиїхось рук і тінь ночі кохання, якої не було. Вона пам'ятає розтоптану твоїми ногами червону троянду слів, вона пам'ятає крик розпачу – "люблю" – що наштовхується на стіну. Вона звикла сама лягати спати і сама зустрічати світанки. Вона давно вже не вміє плакати. Вона навчилась пробачати образи.

Вона – водночас і свята і грішна. Вона – така таємнича і така звичайна. Вона – сіра мишка серед сірих буднів сучасності. Вона – незнайомка, що заблукала серед чужого простору і часу. Вона – та, що пам'ятає твої очі. Вона – світло твоєї тіні. Вона – та, що взяла на себе тягар твоєї відповідальності. Вона – одночасно слабка і сильна, вона – одночасно ніжна і жорстока.

Вона, що так безсоромно увірвалася у твоє життя і вже ніколи не зійде із твого шляху. Вона, що зберегла у серці кохання і віру. Вона навчить тебе розуміти мову дощів і співати пісні вітру. Вона подарує тобі світло і тепло вогню. Вона змінить лінії долі на своїх і твоїх руках, і ти не зможеш більше піти.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua