Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
15
Рейтинг
15


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
5

Коментарі
  | 17.05.2007 01:40
Собрали со всего леса.
Можно было еще напрячься. Для большей убедительности.
Интересно, хоть один человек в инете прочитал все это от начала до конца.
  | 17.05.2007 15:38
я прочитав, кацапок.
  | 17.05.2007 16:58
я теж
Гетьман   | 18.05.2007 10:53
Нагадувати треба, память-це сила!
  | 18.05.2007 18:35
Не тільки прочитав, а і згадав свого двоюрідного діда (вчителя із селян, 1885 року народження, чудову людину), якого в 1938 році трійка засудила і був розстріляний протягом 5 днів із дня арешту, а в1956 році після реабілітації вдові повідомили легенду-неправду про те, що він нібито загинув від хвороби у 1943 році у таборах ГУЛИТУ (Главное управление лесных исправительно-трудовых учреждений). Лише пізніше по картотеці ОСК (оперативно-справочная картотека), в якій тотально фіксувалися і фіксуються усі засуджені із призначеними судами покараннями, була встановлена істина – швидке спрощене судочинство за "антисоветскую пропаганду" и ВМН ("высшая мера наказания").
Володимир, Київ
  | 18.05.2007 19:23
я також прочитав кацаписько
  | 18.05.2007 23:54
если он ниасилил, – это не значит, что остальным не интересно.

Спасибо за статью.
  | 19.05.2007 08:24
дякую за статтю
  | 19.05.2007 17:18
I so much up set and cry, what had don russian tsars and communism with my nation. I have pray for my LOVELY UKRAINE, this so close to my hart this is not only figers and dates, for one any name stay blood of life. I should hate any piople how made thise things against my LOVELY UKRAINE. But My Jesus sad I have to fordive anything hapened in my life, so I have go to pray for...
  | 19.05.2007 17:22
Незарегистрированный пользователь:
I so much up set and cry, what had don russian tsars and communism with my nation. I have pray for my LOVELY UKRAINE, this so close to my hart this is not only figers and dates, for one any name stay blood of life. I should hate any piople how made thise things against my LOVELY UKRAINE. But My Jesus sad I have to fordive anything hapened in my life, so I have go to pray for... Oleh USA
  | 21.05.2007 12:08
Вместо того чтобы делом заниматься, страдаете бездельем.
Разруха в головах. Возмите себя в руки. Может про Польшу вспомним или еще глубже в историю залезем. Прекращайте ради бога спекулировать фактами.
Автора – поддерживаю, но лучше бы описал тогда всю историю, а не ее часть.
А так получается, что-то скрыл, что-то показал. Достаточно людей делить на хохлов и кацапов. Не надоело еще? Зачем жить предрассудками прошлого века? Все, что насаждается путем насилия – вызывает сопротивление.
Вот как вы прикажете быть если половина родственников у меня украинцы (говорят по украински), а половина русские (говорят на русском), а еще есть греки (разговаривают на греческом)?
  | 22.05.2007 12:28
треба писати і говорити проце,наше покоління має все готове,тільки дурницями займається,а колись...люди боролися,за те шо ми маємо сьогодні (все на трарілочці),такі всі начитані і комп*ютеризовані,а мову вивчити...як квартиру купити на Хрещатику (фантастика)
  | 22.05.2007 12:31
вибачаюсь,за помилку в слові"тарілочці"
PS я теж все прчитала
Роман Смілка   | 22.05.2007 16:16
Василь Лизанчук у своїй книзі "Кайдани ще кують" наводить подібний перелік!
  | 22.05.2007 23:56
від нас вимагається дурничка, не забувати про вищезгадане і виправляти ситуацію кожний по мірі своїх можливості – просто купити хліб в Києві розмоляючи українською буде непоганим початком;)