Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/history/6063087b19b83/

Фашисти: Крим наш 1941-42. Рашисти – 2014

Віктор Тригуб | 30.03.2021 14:16

Генерал-фельдмаршал Фріц Е́ріх фон Манштейн. Виходить, саме з його форми зняли той нагородний шеврон Кримський щит (Krimschild)!? Після вивчення, версія з Манштейном підтвердилася! Саме цей знак особисто вручав фюрер. Спеціальне замовлення: виготовлений з срібла, накладеного на металеву пластину. Верхня частина позолочена.

Фашисти: Крим наш 1941-42. Рашисти – 2014
Фашисти: Крим наш 1941-42. Рашисти – 2014-2021... Унікальний нагородний шеврон Третього Рейху виник на маленькому аукціоні в Америці. Історія банальна. Помер чоловік, чий батько був офіцером американських спецслужб, служив у Німеччині в 1945 році. Розповідав, що спільно з англійцями, брав участь в арешті кількох відомих нацистів. Звільнився в чині генерала. Під час однієї з акцій, під час обшуку, зняв з парадного мундира якогось генерала металевий шеврон і взяв як сувенір. Син зберігав речі батька до своєї смерті. Онуки вирішили продати. Через кількох посередників, шеврон дійшов до людей, які розуміють реальну вартість подібних речей. Генерал-фельдмаршал Фріц Е́ріх фон Манштейн. Виходить, саме з його форми зняли той нагородний шеврон Кримський щит (Krimschild)!? Після вивчення, версія з Манштейном підтвердилася! Саме цей знак особисто вручав фюрер. Спеціальне замовлення: виготовлений з срібла, накладеного на металеву пластину. Верхня частина позолочена. Сумнівів вже нема! У 1942 році, після захоплення Кримського півострова, Гітлер підписав розпорядження про заснування відзнаки "Кримський щит". Орієнтовно було випущено від 100 до 300 тис. відзнак. Зокрема, два позолочені нарукавні щити для Манштейна і румунського маршала Антонеску (Його відзначили і Золотим Кримським щитом). Кримський щит, як і всі "нарукавні щити" Вермахту, носили до уніформи на лівому плечі. Довкола групи армій "Південь" і 11 армії Вермахту і досі існує багато легенд. Там чимало історичних загадок... В їх тилах активно працювало кілька спецгруп Аненербе... Якісь випробування нових технологій були під час штурму Севастополя... Ми писали про поховання есесівців з випиляними трикутниками на лобі. Навіть записали свідчення... Відео з Сергієм Розпашнюком миттєво набрало рекордну кількість переглядів. Тема цікавить! І досі секретно... Чомусь вразили історичні паралелі. Фашисти: Крим наш! 1941-42. Рашисти: 2014-... Просто фотографія шеврону. А який історичний пласт! Тож, Крим – це Україна! Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua