Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Новий сайт по історичні пам'ятки

Burkun | 9.11.2012 01:51

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Щойно в мережі з'явився новий науково-популярний інтернет-ресурс "Старожитності", присвячений проблематиці матеріальної історико-культурної спадщини у всій її багатобарвності: від суто академічних питань до практики охорони пам'яток. Сайт підтримується двома установами Національної академії наук України.

Шановні колеги!

Щойно в мережі з'явився новий науково-популярний інтернет-ресурс "Старожитності", присвячений проблематиці матеріальної історико-культурної спадщини у всій її багатобарвності: від суто академічних питань до практики охорони пам'яток. Сайт підтримується двома установами Національної академії наук України – Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського та Інститутом історії України.

Ми знаходимося за адресою http://starozhytnosti.org.ua, зв'язок електронною поштою pamjatky@ukr.net

Будемо раді всім формам співробітництва. Інтернет-ресурсам схожої тематичної спрямованості пропонуємо обмінятися посиланнями.

Розраховуємо на взаємність!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua