Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Коментарі
forecast   | 8.08.2012 06:42
8 августа началась олимпиада в пекине," праздник мира во всём мире". И,под прикрытием этого праздника, грязные кацапские ублюдки, вместе с чеченами Кадырова и осетинами,
напали на Грузию. Во время олимпиад воевать нельзя, но для мерзавцев закон не писан.
Ігор Бурдяк   | 8.08.2012 10:46
Захід і досі не ставиться до колишніх радянських республік як до повноцінних держав.
Чому ж? До тих, які є повноцінні, відноситься як до повноцінних (напр., Естонія).
forecast   | 8.08.2012 11:06
Оце так Північні осетини заробляють у нас, Грузії мало:
"середа, 08 серпня 2012

Працівники харківського УБОЗу припинили діяльність етнічної банди,
на рахунку

зловмисників –
ряд тяжких злочинів, серед яких бандитизм, два вбивства, два збройних

напади та
незаконне поводження зі зброєю.

Банда складалася із чотирьох вихідців з Північної Осетії,

Керував спільниками двічі судимий у Росії 26-річний чоловік, який мав

досвід
вчинення саме тяжких злочинів.

Вони скоювали збройні напади у денний час, на ринках, площах,

Зловмисники чітко дотримувалися спеціально розроблених правил

конспірації, що їм
дозволило діяти тривалий час і "заробити" майже 500 тис. г
Никита   | 8.08.2012 11:38
Ігор Бурдяк:
Захід і досі не ставиться до колишніх радянських республік як до повноцінних держав.
Чому ж? До тих, які є повноцінні, відноситься як до повноцінних (напр., Естонія).
Так, потрібно уточнити: Захід і досі не ставиться до колишніх радянських республік як до повноцінних держав (за виключенням країн Балтії)
Ігор Бурдяк   | 8.08.2012 11:55
Никита:
Тоді можливо справа не лише в "недемократичності Заходу", а й в невизначеній політиці пострадянських держав (за виключенням країн Балтії).
Для початку ми повинні твердо знати, чого хочемо.
Никита   | 8.08.2012 12:47
Ігор Бурдяк:
Саме тому я й навів приклад Грузії, політика якої абсолютно визначена.
Ігор Бурдяк   | 8.08.2012 12:58
Никита:
Визначена лише тепер. А згадайте, що було при президентах Гамсахурдія, Шеварнадзе.
У Прибалтиці таких зигзагів не було.
Никита   | 8.08.2012 13:13
Ігор Бурдяк:
Пане Ігоре, не хотілося б підтверджувати закиди, висловлені у попередній дискусії Кр-ком Кр-к | 7.08.2012 12:55 http://narodna.pravda.com.ua/discussions/501c14a329cd1/view_comments/page_4/

При чому тут Гамсахурдія і Шеварнадзе??
Мова йде про п"ятиденну грузино-російську війну. Я абсолютно переконаний, що Саакашвілі мав якісь домовленості із Заходом, і "на словах" йому пообіцяли підтримку. Але коли побачили реакцію Кремля, побачили, що Кремль кинув у бій реальні військові сили – всі обіцянки були забуті. Захід дозволив окупувати частину грузинської території. Фактично Грузію розчленували – як Чехословакію у 1938 році.
Ігор Бурдяк   | 8.08.2012 13:46
Никита:
Гамсахурдія своїми необережними діями спровокував Абхазію на війну. Із-за нього пішли некеровані процеси в Грузії. Звичайно, Росія використала цю нестабільність в своїх інтересах. Потім і Шеварднадзе.
Таких необережних дій Прибалтика не чинила. І 08.08.08. Саакашвілі НМД теж вчинив помилку.
І "М'юнхенський зговір" не є тут аналогією. Бо ж там було ухвалене і погоджене рішення. А незалежність Пд. Осетії і Абхазії захід не визнає.
А яке рішення Вас влаштувало б? Ви вважаєте, що США мали б застосувати військову силу?
Никита   | 8.08.2012 14:05
Ігор Бурдяк:
Я тут не намагаюся фантазувати щодо жодних "би".

Аналізуючи те, що відбувалося насправді, я роблю наступний висновок:

Захід дозволив РФ втрутитися у внутрішній конфлікт формально незалежної держави і окупувати частину її території (виносимо за дужки помилки керівництва цієї держави. Які б не були там помилки – це незалежна держава, її помилки це її внутрішня справа).
Так от, чому Кремль зміг розчленувати Грузію? Тому що між Заходом і РФ існує домовленість про розподіл "зон впливу". Всі колишні радянські республіки (окрім країн Балтії) визнані на Заході "зонами російського впливу".
Никита   | 8.08.2012 14:15
(продовження) Як свого часу Гітлер і Сталін, так тепер Путін може диктувати свою волю там, де він вважає це за потрібне. Марно сподіватися, що Захід протидіятиме цьому. Марно сподіватися на будь-яку західну підтримку у відстоюванні своєї незалежності від РФ.
Ігор Бурдяк   | 8.08.2012 14:21
Никита:
між Заходом і РФ існує домовленість про розподіл "зон впливу". Всі колишні радянські республіки (окрім країн Балтії) визнані на Заході "зонами російського впливу".
Можна припустити, що після путінсько-обамівського перезавантаження щось подібне є. В Єльцинські часи цього не було.
Цим і скористалася Прибалтика, у якій євроінтеграційні процеси фактично почалися ще тоді, коли вона була у складі СРСР.
  | 8.08.2012 16:40
Бурдяк:"Гамсахурдія своїми необережними діями спровокував Абхазію на війну..."

Навіть не хотів втручатися в цю демагогію, але коли Ви витягуєте з шафи грузинські "кистяки", то я Вам нагадаю, що ваша пАмаранчева бАгіня і її кАманда тільки й займалася, що провокаціями про Сходу і дАнєцкіх особливо! А потім репетували, що вони сепаратисти і що їх обнесуть колючим дротом! Ціле щастя. що дАнєцкіє і їх керівництво виївалися мудрішими і не втягнулися з тими пАмаранчевими в конфлікт! А мало що бракувало, коли бАгіня закликала штурмувати вокзали, аеропорти, державні установи і тд! А Ви тут, корчите зі себе "метра". Демагог Ви бютівський до! Аж противно з таким фарисеєм мати до діла, але треба!
  | 8.08.2012 16:50
[]Никита:
Марно сподіватися на будь-яку західну підтримку у відстоюванні своєї незалежності від РФ.
Нарешті дійшло! Тому і я вам тут давно говорю, що Україні слід покладатися виключно на свої сили і зміцнювати власну Державність! Путін рахується тільки з реальною силою, а її зараз представляє в Україні виключно Янукович. Мені байдуже з яких мотивів і якими методами він це робить, але він це РОБИТЬ РЕАЛЬНО! А Захід буде нам морочити голову своїми "цінностями" тільки для того, аби як Поній Пілат вмити руки! Коли це було безбоязно для них, то вони начхали на ці "цінності" прибалтів, мадярів, румунів, бомбили сербів і тд А от захистити Грузію, яка мало їм не лиже...плечі, то...
Никита   | 8.08.2012 17:34
Кр-к:
А до Вас так ніколи і не дійшло, що поплескувати співрозмовника по плечу і казати "нарешті дійшло" – це поганий тон і елементарна невихованість, так?