Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Показ нового чеського фільму "Бандерівці" (2010)

jurko | 28.05.2011 22:50

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

31 травня о 16:00 в головному корпусі ЛНМУ ім.Данила Галицького, ІІІ поверх, конференц-зал, відбудеться показ нового чеського фільму "Бандерівці" (2010).

Показ нового чеського фільму ''Бандерівці'' (2010)
31 травня о 16:00 в головному корпусі ЛНМУ ім.Данила Галицького, ІІІ поверх, конференц-зал, відбудеться показ нового чеського фільму "Бандерівці" (2010).

Показ фільму приурочений до Дня Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, і є символом незборимості Української Нації. 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв.

Гості фільму – колишні воїни УПА, від яких можна буде почути цікаві історії, та поспілкувтись після фільму.

Про фільм: Чеський фільм "Бандерівці" торкається драматичних подій, він розповідає про людей, які в боротьбі за волю не раз йшли на крайні заходи. Одні загинули в бою, інших сталінських режим розстріляв чи запроторив до ГУЛАГу, комусь пощастило вижити. Чехи відшукали унікальні документальні кадри боїв, життя у криївках чи рейдів вояків УПА, інколи упівці пересувалися по кілька діб поспіль без відпочинку. Усе це у фільмі коментують чеські та українські історики.

Та передусім автори кінострічки звертаються до сучасників, які мають знайти для себе відповіді на непрості запитання. Скинувши з пліч тягар витворених комуністичним режимом політичних стереотипів, саме вони повинні визначити для себе, ким були бандерівці – бандитами чи Героями України.

Онлайн дивитися: http://www.ex.ua/view/7229763?r=1987,23775

Організатор: Студентське самоврядування Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького за підтримки Львівської міської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Детальна інформація:

0979050825 – Євген


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua