Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
4

Коментарі
мирослава   | 28.01.2011 14:51
Уважаемый "Стрелец", Вы в своей статье пишите об экономике Украины, а в пример приводите города и земли, которые на то время Украине не принадлежали. Вы прекрасно знаете, что Хмельницкий присоеденил только поднепровье с Киевом. На большее его власть не распространялась.
Те земли с городами, о которых упоминаете Вы, еще долго не входили в состав Украины.
Стрілець   | 28.01.2011 15:01
мирослава:
Уважаемый "Стрелец", Вы в своей статье пишите об экономике Украины, а в пример приводите города и земли, которые на то время Украине не принадлежали. Вы прекрасно знаете, что Хмельницкий присоеденил только поднепровье с Киевом. На большее его власть не распространялась.
Те земли с городами, о которых упоминаете Вы, еще долго не входили в состав Украины.
Мирослава,
ви могли би не трудитись повідомляти -
мені це й без вас відомо.

Але стаття НЕ про це.
Стаття про економіку на ВСІХ землях,
населених народом, який називається "українці".
Никита   | 28.01.2011 20:31
"возз'єднання" провалило розвиток економіки України.
Відчувається, що Автор зібрав різноманітний фактичний матеріал, який і підтверджує його висновок: "Возз'єднання" з Росією нашкодило політичному становищу, соціальному та економічному розвитку України.

Виникає запитання: чи не може Автор навести якісь факти про те, що "возз"єднання" України з Росією бодай у чомусь зіграло позитивну роль? Можливо, якісь окремі галузі, якісь окремі питання?
Стрілець   | 28.01.2011 20:55
Никита:

Виникає запитання: чи не може Автор навести якісь факти про те, що "возз"єднання" України з Росією бодай у чомусь зіграло позитивну роль? Можливо, якісь окремі галузі, якісь окремі питання?
Для цього мені доведеться трохи забігти вперед.
Та так і бути, ексклюзивно для вас.
Є таке питання.
Це класові інтереси українських феодалів.
Особливо новоявлених...
Приєднання до Росії немало допомогло їм у "легітимізації"
прихватизованих володінь.
А також у впокоренні надто волелюбного тоді народу.
Отже якщо з точки зору цих феодалів -
"возз'єднання" було благом.
Вони й були його "мотором".
Никита   | 28.01.2011 22:48
Стрілець:
Даааа... А ми ще скаржимося на якість теперішньої "еліти"! А вона така сама, як і була. А може, не зовсім така?
Чи можливо допустити, що шкурні інтереси теперішньої "еліти" все-таки не лежать у площині приєднання до російського світу?
jurko   | 29.01.2011 00:06
+!
Переконливо!
traantor   | 29.01.2011 07:56
Стрілець:
Никита:

Це класові інтереси українських феодалів.
......
Отже якщо з точки зору цих феодалів -
"возз'єднання" було благом.
Вони й були його "мотором".
++!!
traantor   | 29.01.2011 08:09
мирослава:
Уважаемый "Стрелец", Вы в своей статье пишите об экономике Украины, а в пример приводите города и земли, которые на то время Украине не принадлежали. Вы прекрасно знаете, что Хмельницкий присоеденил...
При всем уважении к Вашей начитанности в истории:

1) я пишу; ты пишЕшь; он, она, оно пишЕт; вы пишЕте...
2) присоедИнил! (ведь: едИнство, едИный)